هنرمندانی که از دست عزرائیل قسر در رفتند!

در این گزارش از سلبریتی های هالیوودی خواهیم گفت که تجربه ی نزدیک به مرگ داشته اند.

هنرمندانی که از دست عزرائیل قسر در رفتند!

چیزهای زیادی را می شود با پول خرید اما با آن نمی توان مرگ را فریب داد.

در بحث تصادفات شدید رانندگی و موقعیت های پزشکی اورژانسی، سلبریتی ها هم به همان اندازه ی باقی مردم آسیب پذیر هستند. بسیاری از ستاره های بزرگ به طرز ترسناکی تا پای آن نقطه ی غیر قابل بازگشت رفته اما موفق شده اند از مرگ بگریزند، به این خاطر که خوش شانس بودند، نجات یافتند یا تحت درمان های زندگی بخش قرار گرفتند. در ادامه از سلبریتی های هالیوودی خواهیم گفت که تجربه ی نزدیک به مرگ داشته اند.

جورج ک​لونی
 

na 5a3a66f9e10b2

جورج کلونی در سال ۲۰۱۸ سانحه ی رانندگی خطرناکی را تجربه کرد، زمانی که یک خودرو با موتورسیکلت او در جزیره ی ساردینیا برخورد کرد. این سانحه زمانی رخ داد که او برای بازی در فیلم Catch 22 به این جزیره ی ایتالیایی رفته بود. خوشبختانه او بعداً به طور کامل بهبودی یافت.

بردلی کوپر

na 61a5ea844f6fb

بردلی کوپر در سال ۲۰۱۹ در حالی که در نیویورک سوار مترو شده بود، حادثه ی ترسناکی را تجربه کرد. او در حالی که با هدفونی در گوش، غرق در موسیقی شده بود، یکباره خود را در برابر مردی یافته بود که چاقویی را به سمت او گرفته بود. کوپر درباره ی این حادثه گفته: «احساس کردم که یک نفر دارد به سمتم می آید. فکر کردم می خواهد با من عکس بگیرد یا چیزی شبیه به این. وقتی سرم را پایین آوردم یک چاقو دیدم.» و در تمام این لحظات ترسناک تنها چیزی که کوپر می شنید آهنگی بود که در گوش هایش پخش می شد. با این حال، مرد مهاجم یکباره از مترو پیاده شده و پا به فرار گذاشته بود. کوپر به دنبال مرد رفت و چند مأمور پلیس را هم در خیابان خبر کرد.

شارلیز ترون

na 5a3a66df51ce8

شارلیز ترون در جریان بازی در فیلم Aon Flux هنگام تلاش برای تک چرخ زدن با یک موتورسیکلت از ناحیه ی گردن دچار شکستگی ای تقریباً مرگبار شد. بعد از این حادثه، پروژه موقتاً برای ۸ هفته متوقف شد تا روند بهبودی ترون تسهیل شود.

جیسون استاتهامna 5a3a6765cf299

جیسون استاتهام در جریان بازی در فیلم Expendables 3 یک تجربه ی نزدیک به مرگ داشت، زمانی که کامیونی که او در حال راندن آن بود ترمز برید و این اتفاق باعث سقوط او به داخل دریا شد. خوشبختانه استاتهام توانست به سلامت خود را بیرون بکشد.

شارون استون

na 5a3a6741b9c75

به گفته ی شارون استون او ۲ بار تا پای مرگ پیش رفته است. اولین حادثه در سال ۱۹۹۰ رخ داد، زمانی که او بر اثر یک سانحه ی رانندگی دچار آسیب های متعددی شد، از جمله در رفتگی فک، پیچ خوردگی پشت، شکستگی دنده ها و پیچ خوردگی زانو. بهبودی او ۶ ماه به طول انجامید. تجربه ی نزدیک به مرگ دوم استون در سال ۲۰۰۱ بود، زمانی که او دچار پارگی رگ مغز شد.

اورلاندو بلوم

na 5a3a672f6995a

اورلاندو بلوم در ۲۱ سالگی از طبقه ی سوم یک ساختمان سقوط کرد. این اتفاق زمانی رخ داد که او سعی داشت از ناودان آن ساختمان بالا برود. گرچه او ۴ روزی فلج شده بود، اما در نهایت بهبودی کامل یافت.

درو بریمور

na 5a3a66f533864درو بریمور در سال ۲۰۰۱ توانست از یک آتش سوزی عظیم نجات یابد. بریمور جان خود را مدیون سگ خود است که با وقوع آتش سوزی با صدای بلند شروع به پارس کرده بود. او و همسرش در زمان وقوع این حادثه در خواب بودند اما خوشبختانه با پارس سگ خانگی شان به موقع از خواب بیدار شده و از مرگ گریخته بودند.

رایان رینولدز

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

رایان رینولدز در ۱۷ سالگی یک باردر حین یادگیری چتربازی بود که چترش باز نشد. اما خوشبختانه او توانست با کمک چتر زاپاس به سلامت روی زمین فرود آید.

هلی بری

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

هلی بری در جریان بازی در فیلم Catwoman متحمل جراحات متعددی شد، از جمله آسیب هایی در نواحی چشم و سر. یک بار در جریان یکی از سکانس ها یکی از وسایل نورپردازی سقوط و با سر بری برخورد کرد.

جانی دپ

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

جانی دپ در حال سفر با یک هواپیمای کوچک متعلق به دوستش، بروس رابیسون بود که موتور هواپیما یکباره از کار افتاد. خوشبختانه اما موتور هواپیما دوباره به کار افتاد و هواپیما توانست با یک شیرجه، بدون هیچ آسیبی و با موفقیت روی زمین فرود آید.

سایمون کاول

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

سایمون کاول در سال ۲۰۲۰ دچار یک سانحه ی دوچرخه سواری شدید شد، اتفاقی که او را دچار شکستگی های متعدد و مجبور به قرار گرفتن تحت یک عمل جراحی ۶ ساعته کرد. این حادثه زمانی رخ داد که کاول به همراه پسرش در حال امتحان کردن دوچرخه ی برقی جدیدش بود. متأسففانه کاول از روی دوچرخه سقوط کرد و با پشت روی زمین افتاد. او بعداً در توییتر به مخاطبانش توصیه کرد: «اگر دوچرخه ی برقی خریدید، قبل از اولین استفاده حتماً دفترچه ی راهنمایش را بخوانید.»

آن هاتاوی

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

آن هاتاوی برای تعطیلات به هاوایی رفته بود که گرفتار موج دریا شد. خوشبختانه یک موج سواری به نجات او شتافت.

خواکین فینیکس

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

خخواکین فینیکس در سال ۲۰۰۶ دچار یک سانحه ی رانندگی قابل توجه شد، زمانی که ترمز خودرویی که او در حال راندنش بود از کار افتاد و سبب برخورد او با خودرویی دیگر شد. گرچه فینیکس جراحات شدیدی در این حادثه دید اما توانست بهبودی کامل یابد.

فیفتی سنت

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

فیفتی سنت یک بار قربانی یک حادثه ی تیراندازی شد. این اتفاق زمانی رخ داد که او در بیرون خانه ی مادربزرگش در نیویورک ایستاده بود.

امینم

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

امینم یک بار در گذشته دچار اوردوز متادون شده بود. این اتفاق بعد از آن رخ داد که او این قرص ها را از آشنایی گرفته بود، بی آنکه بداند آن ها واقعاً چه هستند.

کانیه وست

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

کانیه وست در سال ۲۰۰۲ دچار یک سانحه ی رانندگی شد که جراحاتی جدی برای او بر جای گذاشت. به گفته ی وست، این سانحه به لحظه ای مهم و کلیدی در فعالیت حرفه ای او تبدیل شد.

لئوناردو دیکاپریو

این افراد مشهور از دست عزرائیل قسر در رفتند!

لئوناردو دیکاپریو زمانی که در آفریقای جنوبی به غواصی رفته بود، توانست از حمله ی یک کوسه بگریزد. گرچه او در یک قفس مخافظ قرار داشت، اما کوسه توانسته بود از لای میله ها تا حدی خود را به داخل قفس بکشاند و تلاش کرده بود دیکاپریو را گاز بگیرد.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۷۴۴۳۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت