همسران امیر حسین مدرس از گذشته تا امروز/ تصاویر

با دو همسر امیر حسین مدرس آشنا شوید.

همسران امیر حسین مدرس از گذشته تا امروز/ تصاویر

امیرحسین مدرس متولد ۱۶ شهریور ۱۳۴۹ در تهران، مجری است. فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی و دانش آموخته بازیگری از مرکز فیلمسازی وزارت ارشاد است، علاوه بر فعالیت تلویزیونی، دست به قلم دارد و شعر نیز می گوید. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان تصاویری از همسران امیر حسین مدرس را مشاهده کنید.

همسران امیر حسین مدرس: ازدواج اول

 

1

همسر اول امیر حسین مدرس

امیرحسین مدرس در سال ۸۲ با دختری بنام نازنین اسکندری ازدواج کرد، این رابطه با یک پسر بنام ایلیا ۹ سال بیشتر دوام نیاورد و این دو در آخرای سال ۹۱ از یکدیگر جدا شدند.

همسران امیر حسین مدرس: ازدواج دوم

 

2

امیرحسین مدرس در سال ۹۲ برای بار دوم با بهار بهاردوست ازدواج کرد. او در این باره می گوید: ازدواج من و بهار ازدواج دوم ماست و هر دو سال‌ ها پس از ازدواج اول‌ مان مجرد بودیم، آشنایی ما به واسطه یک دوست مشترک بود که ما را به هم معرفی کرد.

بعد از آن رفت و آمد خانوادگی‌ مان شروع شد و چند ماهی به این شکل معاشرت داشتیم. تا اینکه تصمیم به ازدواج گرفتیم، مدرس با عاقدی سید محمد خاتمی تجدید فراش کرد.

فرزندان

امیرحسین مدرس از همسر اولش یک پسر بنام ایلیا دارد، بهار بهاردوست هم از همسر اولش دو پسر بنام های پژمان و امیرحسین دارد.

موسیقی و خوانندگی

سال‌ هاست در زمینه موسیقی فعالیت می‌ کنم و تا به حال ۵ آلبوم موسیقی با صدای من منتشر شده است. سه‌ تار، تنبور و دف می‌ زنم.

تعداد زیادی تیتراژ برنامه و سریال خوانده‌ ام و سال پیش هم در برج میلاد کنسرت داشتم، خوشبختانه از این کنسرت استقبال شد و اجرایی خوب و حرفه‌ ای داشت.

علایق دو نفره

بهار بهاردوست گفت: علایق مشترک زیادی داریم. هر دو عاشق سفر هستیم؛ به خصوص دیدن اماکن تاریخی و شهرهای پر قدمت مورد علاقه‌ مان است.

منبع: گفتنی
کد مطلب: ۳۷۴۷۵۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت