در چهار سال دوری از دنیای موسیقی بر اَدل چه گذشته است؟

ادل امروز با رونمایی از ترانه تازه اش در توییتر که قرار است روز ۱۵ اکتبر منتشر شود، طرفدارانش را غافلگیر کرد. این خواننده ۳۳ ساله اهل تاتنهام، تایید کرد که تا ۱۰ روز آینده به صحنه موسیقی باز خواهد گشت.

روز سه شنبه، ادل با کلیپی از موزیک ویدیو جدید خود در حساب توییتریش، موجی از هیجان و شوکه شدن را در میان طرفداران خود براه انداخت. این ویدیو کوتاه بخش کوتاهی از آهنگ جدید ادل با نام Easy On Me را در خود دارد که بر اساس اطلاعات منتشر شده در توییت ادل، روز پانزدهم اکتبر منتشر خواهد شد. این خواننده برنده ۱۵ جایزه گرمی در حدود چهار سال گذشته از دنیای موسیقی دور بوده و در این مدت هیچ ترانه یا آلبوم جدیدی منتشر نکرده بود. آخرین اجرای زنده او به سال ۲۰۱۷ و بعد از تور Adele Live باز می گردد. در این مدت، ادعا شد که ادل می خواهد روی مادری برای فرزندش و گذراندن وقت با پسر خود تمرکز کند. همچنین آخرین آلبوم ادل حدود ۶ سال پیش منتشر شد و آلبوم جدید او انتظار می رود هفته آینده یا آینده ای نزدیک منتشر شود. اما در طول این سال های دوری از موسیقی چه اتفاقاتی در زندگی ادل افتاده است؟

ادل در طول چهار سال گذشته هیچ فعالیت قابل توجهی در دنیای موسیقی نداشت و تغییرات بسیاری را تجربه کرد، از کاهش وزن تا جدایی از همسر

ادل در سال ۲۰۱۶ و تنها ۴ سال پس از تولد پسرش، آنجلو، از لندن به لس آنجلس نقل مکان کرد. این ستاره با شورهس سابقش سایمون کونکی، یک آپارتمان مجلل به قیمت ۷ میلیون پوند در لس آنجلس خریداری کرده بود، خانه ای دارای ۴ اتاق خواب و ۶ سرویس بهداشتی در کنار یک استخر و یک خانه ییلاقی. بعد از جایی اش از سایمون، ادل خانه روبروی این خانه را نیز خریداری کرد تا هر دو بتوانند به پسر هشت ساله شان نزدیک باشند. ادل اکنون یک ملک دیگر در همان منطقه را خریداری کرده و اکنون ۵ سال است در همین منطقه زندگی می کند. اوایل سال جاری، ادل یک خانه چهار تختخوابه با ۴ سرویس بهداشتی را به قیمت ۷ میلیون پوند در همان حوالی خانه اول خریداری کرده بود.

ادل در طول چهار سال گذشته هیچ فعالیت قابل توجهی در دنیای موسیقی نداشت و تغییرات بسیاری را تجربه کرد، از کاهش وزن تا جدایی از همسر

در دوران توقف فعالیت های موسیقایی، در آوریل ۲۰۱۹ اعلام شد که ادل بعد از فهمیدن اینکه دیگر «عشق رمانتیک» در رابطه آن ها وجود ندارد، از سایمون کونکی جدا شده است. این دو هفت سال با هم زندگی کرده و اکنون عشق اولیه آن ها رنگ باخته بود. این دو پنج ماه بعد و در سپتامبر ۲۰۱۹ به طور رسمی درخواست جدایی داده و این جدایی در مارس سال جاری نهایی شد. در می ۲۰۲۰، ادل و سایمون در دو خانه ای که روبروی یکدیگر قرار داشتند زندگی می کردند تا بتوانند در کنار هم از پسرشان آنجلو مراقبت کنند. بعد از آن بود که خبر رسید ادل در اکتبر ۲۰۱۹ با اسکپتا (Skepta ) ،با رپر بریتانیایی، نامزد کرده و سپس در سال ۲۰۲۰ خبر جدایی این دو نیز منتشر شد. ادل اکنون یک رابطه عاشقانه و شاد با ریچ پال که ایجنت ورزشی است دارد.

منبع: روزیاتو

کد مطلب: ۳۵۴۴۴۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت