آتش کرونا به جان گروه بی تی اس

روز شنبه تست کرونای دو تن دیگر از اعضای گروه پاپ کره ای بی تی اس (BTS) مثبت اعلام شد، بعد از آنکه این گروه کره ای محبوب بدنبال اولین کنسرت هایشان در دوران شیوع ویروس کووید-۱۹ در ایالات متحده به کره جنوبی بازگشتند.

کمپانی Big Hit Music که مدیریت تورهای گروه بی تی اس را بر عهده دارد، ابتلا اعضای این گروه به کرونا را تایید کرده است. تست کرونای آر ام (RM) 27 ساله رپر گروه و جین ۲۹ ساله خواننده گروه بی تی اس، تنها یک روز پس از آن مثبت اعلام شده که سوگا، ترانه سرا و رپر این گروه هفت نفره نیز به کرونا مبتلا شده بود.

روز شنبه تست کرونای دو تن دیگر از اعضای گروه پاپ کره ای بی تی اس (BTS) مثبت اعلام شد پس از آنکه تست کرونای سوگا مثبت شده بود

هر سه این نفرات دو دُز واکسن کرونای خود را در ماه آگوست تکمیل کرده بودند. از زمان شروع کارشان در سال ۲۰۱۳، گروه بی تی اس با موسیقی و رقص پرهیجان، شاد و جذاب خود و همچنین اشعار و کمپین های اجتماعی که هدفشان توانمندسازی جوانان بوده است، به شهرتی بین المللی دست یافته اند. کنسرت های اخیر در ایالات متحده، اولین اجراهای گروه بی تی اس از سال ۲۰۱۹ بودند، وقتی این گرووه تور بزرگی را در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی انجام داده بود.

روز شنبه تست کرونای دو تن دیگر از اعضای گروه پاپ کره ای بی تی اس (BTS) مثبت اعلام شد پس از آنکه تست کرونای سوگا مثبت شده بود

 

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۵۶۳۰۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت