داوری رضا صادقی و محمد اصفهانی برای کشف خواننده برتر

مسابقه استعدادیابی «آوای جادویی» از پنج‌شنبه ۲۶ اسفند همزمان با شب نیمه شعبان به صورت هفتگی و رایگان از تلوبیون پلاس پخش می‌شود.

آوای جادویی مسابقه بزرگ استعدادیابی به تهیه‌کنندگی محمد طهرانی است که در آن محمد اصفهانی، رضا صادقی، رضا یزدانی و محمد معتمدی به عنوان مربی/داور و علیرضا افکاری به عنوان مدیر هنری مسابقه حضور دارند. علی اوجی هم اجرای این مسابقه را بر عهده دارد.

این مسابقه همزمان با شب نیمه شعبان و میلاد با سعادت امام زمان(عج) به صورت رایگان در تلوبیون پلاس پخش خواهد شد. نخستین قسمت پنج‌شنبه ۲۶ اسفند در تلوبیون پلاس در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد و سایر قسمت‌ها به شکل هفتگی در این پلتفرم منتشر خواهد شد.

فراخوان مسابقه استعدادیابی آوای جادویی مدتی قبل منتشر شده بود. در هر قسمت از آوای جادویی، شرکت‌کنندگان به اجرای قطعاتی از آثار چهره‌های مطرح کشور می‌پردازند و نفرات برگزیده با نظر داوران به مراحل بعدی راه می‌یابند.

آوای جادویی اولین بخش از بسته عیدانه تلوبیون پلاس در نوروز ۱۴۰۱ است که به ۲۰ میلیون کاربر اپلیکیشن تلوبیون ارائه می‌شود. مخاطبان می‌توانند از طریق سایت یا اپلیکیشن تلوبیون، بدون اشتراک (به صورت رایگان) و با اینترنت نیم‌بها (داخلی) به این مسابقه و صدها محتوای دیگر دسترسی پیدا کنند. برنامه‌های دیگر بسته عیدانه تلوبیون در روزهای آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.
منبع: تلوبیون
کد مطلب: ۳۵۸۱۶۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت