«رویا نونهالی» بازیگر موزیک ویدئوی همایون شجریان شد/«گاهِ فراموشی» ۲۲ اردیبهشت منتشر می‌شود

جزئیات جدیدی از آلبوم موسیقی «گاهِ فراموشی» جدیدترین همکاری همایون شجریان و فردین خلعتبری اعلام شد.

آلبوم «گاهِ فراموشی» بیست و دوم اردیبشهت ماه امسال در حالی با حمایت «ایکس ویژن» عرضه می شود که در همین روز، مراسم رونمایی و نشست رسانه ای این اثر با حضور دست اندرکاران آلبوم در تالار وحدت برگزار خواهد شد

این اثر با اشعار فردین خلعتبری در هشت قطعه به نام‌های : «در شب بی تو، گاه فراموشی، مشتاق توام، پی در پی، خواب خاکی، با تو مست، نشان، محرم به اسرار» طی حدود دو سال تولید شده است.

در این بین «رویا نونهالی» نیز به عنوان بازیگر در موزیک ویدئوی یکی از قطعات این آلبوم به نقش آفرینی پرداخته است که این اثر نیز به زودی در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت.

رامین صدیقی، رضا موسوی، کاوه عابدین و سحر فروزان از دست اندرکاران تولید این اثر و بیورن مه‌یر، کلاوس گزینگ، کارلو نیدرهاوزر و فردریک ژیل نوازندگان این اثر بوده‌اند.

همایون شجریان و فردین خلعتبری طی سال‌های اخیر آثاری در قالب آلبوم موسیقی منتشر کرده‌اند که آخرین آن سال ۱۳۹۸ به شکل آلبوم «امشب کنار غزل‌های من بخواب» بر اساس اشعار زنده یاد افشین یداللهی منتشر شده است.

این اثر در استودیوهای صبا (ایران) و ویوگاردن (اتریش) ضبط شده و صاحب امتیاز آن موسسه هنری ۱۴۰۰ آریا است.

این اثر پس از آلبوم «افسانه چشمهایت» دومین همکاری همایون شجریان با مجموعه مادیران است و پیش‌تر طرفین اعلام کرده اند که این همکاری استمرار خواهد داشت. 

علاقه مندان می توانند پس از رونمایی، نسخه دیجیتال این اثر را انحصارا از طریق سایت بیپ تیونز و نسخه فیزیکی آن را که به تیراژ محدود منتشر خواهد شد از طریق فروشگاه های زنجیره ای شرکت مدیران، و با همکاری نشر و پخش جوان از فروشگاه های معتبر موسیقی، شهرکتاب ها و فروشگاه اینترنتی لورکا تهیه نمایند. 

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۵۹۴۵۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت