ارسلان و هوشنگ کامکار آلبومی مشترک منتشر می‌کنند

ارسلان کامکار از ضبط آلبوم جدید خود و هوشنگ کامکار خبر داد.

ارسلان کامکار ـ آهنگساز و نوازنده ـ می‌گوید که هم اکنون به همراه هوشنگ کامکار مشغول ضبط یک آلبوم موسیقی است که آهنگسازی این آثار تمام شده و کار ضبط آن را شروع کرده‌اند.

این آهنگساز با اشاره به اینکه این آلبوم به اشعار فروغ فرخزاد اختصاص دارد، بیان کرد: چند هفته ضبط اثر به دلیل عمل هوشنگ کامکار به تعویق افتاد؛ زیرا مدتی بود که قلبش دچار مشکل شده بود. بعد از مراجعه به پزشک متوجه شدیم باید عمل باز قلب انجام دهد که خوشبختانه عمل با موفقیت انجام شد.

این نوازنده افزود: آهنگسازی تمامی قطعات به عهده هوشنگ کامکار بوده است و من از دو ماه پیش برای ضبط قطعات این اثر موسیقایی با او همکاری می‌کنم. خوشبختانه ضبط سازهای زهی انجام شده است و زمانی که دوران استراحت هوشنگ تمام شود ضبط آلبوم را به پایان می‌رسانیم.

وی در ادامه گفت: در این آلبوم شش قطعه وجود دارد و عنوان اشعار تولدی دیگر، بعدها، کلاغی که پرید، از فراز سرما  و... است که از مجموعه اشعار فروغ فرخزاد انتخاب شده است. این اثر به زودی منتشر و در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. ممکن است هر کدام از آثار به صورت تک ترک منتشر شود که به زودی درباره آن تصمیم گیری می‌کنیم.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۰۲۰۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت