خواننده رَپ، پرچم فلسطین را در پاریس بالا برد

خواننده رپ مصری، به دلیل نمایش پرچم فلسطین در کنسرتش در پاریس، مورد تشویق و تجلیل کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

 احمد علی ـ خواننده رپ مصری ـ تصویر خود را در حالی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرده که پرچم فلسطین را بر روی شانه‌هایش انداخته و تاکید کرده است که از اتفاقی که در این مراسم افتاد، بسیار خرسند است.

سفارت فلسطین در قاهره نیز از خواننده مصری تشکر کرده و گفته است: از همه آزادگان جهان متشکریم.

پس از اینکه خواننده مصری پرچم فلسطین را بر روی صحنه آورد، تماشاچیان نیز با او همراهی کرده و شعارهایی در حمایت از فلطسین سر دادند.

این حرکت احمد علی که در میان جوانان و دانش‌آموزان عرب‌زبان طرفداران و دنبال‌کنندگان زیادی دارد، مورد توجه مردم قرار گرفته و او را نزد بسیاری محبوب کرده است.

کاربران توییتر درباره او نوشته‌اند: خواننده مصری در ابتدا با پوشیدن چفیه و بعد با نمایش پرچم فلسطین در مراسمی در پاریس، حمایتش از فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس را نشان داد. برخی نیز یادآوری کرده‌اند که هنرمندانی که از او با سابقه‌تر بودند هم این کار را انجام نداده‌اند و این نشان‌دهنده شجاعت احمد علی است.

برخی گفته‌اند که حمایت پیوسته خواننده جوان مصری از فلسطین نشان می‌دهد که قضیه فلسطین در میان نسل جوان، آن‌طور که برخی از رسانه‌های جهان خواسته‌اند، فراموش نشده است.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۰۲۰۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت