کنسرت همایون برای دانشجویان مجانی شد

همایون شجریان با انتشار پستی در اینستاگرامش اعلام کرد قرار است از یکم تا ششم تیر همراه با ارکستر سیاوش کنسرتی را در سالن همایش‌های وزارت کشور برگزار کند.

در روزگاری که برخی از کنسرت‌ها با حضور سلبریتی‌ها رقم قیمت بلیت را جابه جا می‌کنند، در روزگاری که برخی از کنسرت‌ها کمتر از ده درصد جایگاه‌های خود را در اختیار طبقات کمتر بخوردار قرار می‌دهند و نود درصد دیگر را با رقم‌های آنچنانی به قشر سرمایه‌دار، همایون شجریان حضور دانشجویان را در کنسرتش مجانی اعلام کرده  و حتی جایگاه VIP را به آن‌ها اهدا کرده است.

 همایون شجریان یکم، دوم، سوم، پنجم و ششم تیر با گروه «سیاوش» به روی صحنه می‌رود.

همایون شجریان با اعلام این خبر در صفحه‌اش نوشت: «به اطلاع دوست‌داران عزیز می‌رساند، یکم، دوم، سوم، پنجم و ششم تیر ماه، همراه با ارکستر سیاوش به رهبری آرش گوران در سالن همایش‌های کشور (سالن وزارت کشور) در خدمت شما بزرگواران هستیم. برای امکان حضور بیشتر علاقه‌مندان، کمینه بهای بلیط در نظر گرفته شده است و همچنین جایگاه VIP جهت اهدا به دانشجویان اختصاص داده شده است و آنها می‌توانند در صورت تمایل، شماره دانشجویی خود را از ساعت ۱۷:۰۰ یکشنبه ۲۲ خرداد لغایت ۱۷:۰۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد به شماره ۲۰۰۰۹۰۹۰ ارسال کنند و چنانچه در خواست‌های رسیده بیش از گنجایش جایگاه مذکور باشد، انتخاب به قید قرعه انجام خواهد شد.»

بلیت‌های این برنامه از ساعت ۱۷:۰۰ روز یکشنبه ۲۲ خرداد امسال پیش فروش می‌شود.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۰۲۵۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت