بیش از ۶ میلیارد تومان در کنسرت گلریزان محمد معتمدی جمع آوری شد

در جریان برگزاری تازه‌ترین کنسرت گلریزان محمد معتمدی که طی روزهای گذشته در شهر کاشان پیش روی مخاطبان قرار گرفت، رقمی بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۷۶ میلیون تومان کمک جمع آوری شد.

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی که طی روزهای گذشته در تالار شهر کاشان کنسرتی را پیش روی مخاطبان قرار داد از جمع آوری رقمی بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۷۶ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حمایت از خانواده های زندانیان خبر داد. 

این خواننده موسیقی ایرانی درباره آنچه در کنسرت گلریزان شهر کاشان پیش روی مخاطبان قرار گرفت، توضیح داد: به پیشنهاد جناب روح الله دهقانی دادستان کاشان و حمایت حداکثری مسئولان شهر کاشان کنسرتی را طی روزهای گذشته در تالار شهر کاشان همراه با سایر دوستان هنرمندم در قالب یک رویداد موسیقایی گلریزان برای  برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و حمایت از خانواده های زندانیان برگزار کردم که طی آن رقمی بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۷۶ میلیون تومان به واسطه حمایت ارزشمند خیرین جمع آوری شد. 

وی گفت: خوشبختانه در خلال برگزاری کنسرت رقمی بیش از ۲ میلیاردتومان از مسیر خرید بلیت کنسرت و سیب‌های نمادینی که در ابتدای کنسرت برای فروش گذاشته شده بود، جمع آوری و رقمی بالغ بر ۴ میلیاردتومان هم به عنوان تعهد سرمایه گذاری و هزینه برای ساخت سوله جهت اشتغالزایی خانواده های زندانیان توسط خیرین تعیین شد. 

معتمدی تصریح کرد: از نکات جالب توجهی که در برگزاری این کنسرت واقعا برای من و مخاطبان جلوه زیبایی پیدا کرد، در اختیارگذاشتن النگوی طلای یکی از خانم های حاضر در سالن بود که آن را از دستش خارج کرد و در اختیار این عمل خیر قرار داد. ضمن اینکه سیروس مهاجری نوازنده گیتار بیس گروه هم ساز خود را برای فروش به در اختیار این مراسم گلریزان قرار داد که قرار است تا روز ششم محرم امسال النگوی آن خانم تماشاگر وساز نوازنده گروهم در معرض حراج گذاشته شود و در نهایت به بالاترین قیمت به فروش برسد و درآمد آن به انجمن حمایت از زندانیان اهدا شود. 

این خواننده موسیقی ایرانی در پایان گفت: آنچه در کنسرت شهر کاشان برگزار شد، برای من دربرگیرنده ارزش های بسیار فراوانی است که جا دارد همین جا از مردم عزیز کاشان و خیرین بزرگوار این شهر به واسطه حمایت ها و همراهی شان قدردانی ویژه‌ای داشته باشم که در این حرکت کنار ما بودند.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۱۳۸۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت