خداحافظی بابک جهانبخش با دنیای موسیقی تکذیب شد

مدیر برنامه‌های بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ کشورمان شایعه خداحافظی او از عرصه موسیقی را تکذیب کرد.

خداحافظی بابک جهانبخش با دنیای موسیقی تکذیب شد

محمد حاتم‌پور تهیه‌کننده موسیقی و مدیر برنامه‌های بابک جهانبخش ضمن رد شایعه خداحافظی این خواننده مطرح موسیقی پاپ از عرصه موسیقی توضیح داد: بابک جهانبخش پس از انتشار خبر ممنوع الخروجی خود از کشور با موضع گیری منفی از سوی برخی افراد مواجه شد همین موضوع منجر به این شد که با انتشار یک استوری خداحافظی خود را از «فضای مجازی» اعلام کند.

وی افزود: این موضع متأسفانه با تحریف برخی از رسانه‌ها در فضای مجازی با اشتباه برداشت به «خداحافظی بابک جهانبخش از موسیقی» شد که بنده از همین جا قویاً شایعه خداحافظی این خواننده مطرح از موسیقی را تکذیب و اعلام می‌کنم آنچه این روزها مطرح شده تحریفی بوده که از متن منتشر شده صورت گرفته و این هنرمند قصدی برای کناره‌گیری از موسیقی ندارد.

این تهیه کننده موسیقی در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: طی ماه‌های اخیر اخبار و شایعات زیادی در صفحات مجازی پیرامون برخی از هنرمندان شناخته شده موسیقی منتشر می‌شود که متأسفانه بسیاری از این مطالب یا از روی تحریف و یا از روی سو برداشت‌های دیگر موجب بروز مشکلاتی برای این هنرمندان می‌شود. بنابراین از همه طرفداران و علاقه مندان خواهش می‌کنم نسبت به این نکته توجه بیشتری داشته باشند.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۵۶۷۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت