خواننده مشهور کانادایی تاریخ‌ ساز شد

ایبل تسفی خواننده مشهور کانادایی که با نام هنری «The Weeknd» شناخته می‌شود با عبور از 100 میلیون شنونده در ماه تاریخ‌ساز شده است.

خواننده مشهور کانادایی تاریخ‌ ساز شد

The Weeknd به عنوان اولین هنرمندی که از 100 میلیون شنونده ماهانه در برنامه پخش موسیقی اسپاتیفای عبور کرده، تاریخ ساز شده است.

اسپاتیفای با تایید این خبر را به کاربران اطلاع داد که در حال حاضر دِ ویکند از تمام رقبا خود در صنعت موسیقی پیشی گرفته است.

 
خواننده‌های دیگر در این لیست مایلی سایرس با 82.5 میلیون، تیلور سویفت با 80.3 میلیون و دریک با 68.6 میلیون شنونده هستند.

در حال حاضر همکاری جدید این خواننده با آریانا گرانده دلیل بیشتر شدن شنونده‌های این خواننده در اسپاتیفای است.

این دست آورد پس از موفقیت و منتشر شدن کنسرت تلوزیونی د ویکند است. این خواننده در طول دوران حرفه‌ای خود، چهار جایزه گرمی، 20 جایزه موسیقی بیلبورد را برنده شده است و نامزد جایزه اسکار و امی نیز بوده است.

در سال 2021، آهنگ محبوب Blinding Lights این خواننده، اولین آهنگ در تاریخ 100 آهنگ برتر بیلبورد شد که برای یک سال تمام در بین 10 آهنگ برتر باقی ماند.

این آهنگ همچنین با ماندن در جایگاه برتر برای 43 هفته رکوردی دیگر را ثبت کرد. این روکورد آخرین بار به پست ملون رپر مشهور با 39 هفته در جایگاه برتر تعلق داشت.

ویکند همچنین سال گذشته با اجرا فوق‌العاده خود در مسابقات قهرمانی فوتبال آمریکایی نامزد دریافت جایزه گرمی نشد. او این اتفاق را حمله‌ای شخصی به خودش خواند.

«من آدم مغروری نیستم. با این حال همه به من گفتند که قطعا نامزد خواهم شد. ما فکر می‌کردیم امسال سال ما باشد.

اما پس از نامزد نشدن همه گیج و غافلگیر شده بودیم.» پس از آن سال این خواننده این مراسم را به کلی تحریم کرد.

منبع: وقت صبح
کد مطلب: ۳۶۶۲۷۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت