سگی که الهام بخش نوشتن کتابِ ملکه موسیقی شد

دالی پارتن Dolly Parton خواننده، آهنگ‌ساز، هنرپیشه و نویسنده آمریکایی از معدود خوانندگان زن سبک موسیقی کانتری است که شهرت و محبوبیت جهانی دارد. او درباره کتاب جدیدش Billy The Kid Makes It Big و ایستادگی در برابر قلدرها صحبت می‌گوید.

سگی که الهام بخش نوشتن کتابِ ملکه موسیقی شد

 دالی پارتن که لقب ملکه موسیقی کانتری را به او داده‌اند، تاکنون موفق به دریافت ۷ جایزه گرمی شده‌ است.

حدود ۱۰۰ میلیون نسخه از آلبوم‌های موسیقی این خواننده به ‌فروش رسیده‌ است. مشهورترین ترانه دالی پارتن، جولین نام دارد که در سال ۱۹۷۴ میلادی توسط او ساخته و خوانده شد.

او همچنین در فیلم‌های ماگنولیاهای فولادی و نه تا پنج بازی کرده ‌است.

الهام بخش این هنرپیشه آمریکایی در نوشتن این کتاب یک بول داگ فرانسوی کوچک به نام بیلی است.

این موسیقی‌دان درباره نوشتن برای کودکان، مقاومت در برابر قلدرها و اینکه چرا برنامه او برای نوشتن کتاب به کودکان برای پدرش اهمیت زیادی داشت صحبت می‌گوید.

سگی که الهام بخش نوشتن کتابِ ملکه موسیقی شد

دالی پارتن می‌گوید: بیلی متعلق به دنی نوزل مدیر من است که وقتی برای نخستین بار این سگ را به استودیو آورد. او خیلی کوچک است. من هم فقط او را ادعا کردم و گفتم من باید دیگر مامان او باشم.

او این را هم گفت که کتاب درباره اعتماد به نفس است؛ درباره ایستادگی در مقابل قلدرها.

دالی پارتن اظهار داشت: به گمانم، کتاب در واقع چیزهای معنی‌داری برای کودکان چهار تا هفت ساله دارد. داستانی درباره آمدنش به نشویل است که تلاش دارد در این تجارت شرکت کند اما برخی او را دلسرد می‌کنند و او نیز احساس غمگینی دارد. دیگر دوستانش متوجه می‌شوند که باید به او اعتماد به نفس داد. خیلی وقت است مردم را به این که آنچه هستند بپذیرند و تلاش نکنند به خاطر دیگران تغییری کنند ترغیب می‌کند.

 
منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۷۳۴۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت