چهره بدون آرایش همسر پیر سام اصغری

بریتنی همسر سام اصغری مدتی قبل تصاویری را از خود با چهره بدون آرایش به اشتراک گذاشت.

چهره بدون آرایش همسر پیر سام اصغری

بریتنی اسپیرز از سه سالگی مشغول یادگیری رقص شد و در پنج سالگی در فستیوال محلی به روی صحنه رفت و در همان سن در گروه کُر کلسیای محل زندگی خود نیز حضور داشت.

او سپس وارد رشته ژیمناستیک شد و در اغلب مسابقات شرکت می کرد تا اینکه با تشویق مادرش در 8 سالگی برای آزمون هنرپیشگی تست داد. بریتنی اسپیرز در سال 1992 که 11 ساله بود بعد از حضور در برنامه تلویزیونی «جستجوی ستاره» مورد توجه قرار گرفت و توانست در چندین تبلیغات بازرگانی ایفای نقش کند. 

بریتنی سال 1997 در 17 سالگی زمانی که مشغول تحصیل در مقطع دبیرستان بود، وارد یک گروه موسیقی پاپ دخترانه بنام «اینسوس» شد. بریتنی سپس یک یک آهنگ منتشر کرد که دیده نشد تا اینکه در تور کنسرت آمریکا با حمایت مجله نوجوانان آمریکایی شرکت کرد و بعد از آن وارد گروه موسیقی ‘N Sync شد. 

بریتنی  در نوامبر 2016 بریتنی در زمان ساخت موزیک ویدوی آهنگ «مهمانی چرت زدن» با سام اصغری از بازیگران این کلیپ وارد یک رابطه عاشقانه شد و در نهایت هم روز 9 ژوئن 2022 مراسم عروسی خود را برگزار کردند.

بریتنی خواننده معروف و همسر سام اصغری مدتی قبل در اینستاگرامش تصاویری عجیب را از چهره بدون آرایش خود منتشر کرد که برای کاربران باورکردنی نیست.

 

خود بریتنی در توضیح این عکس ها گفته است:

«من نام این چهره را «تیپ صرف قهوه صبح در منزل» گذاشتم، گرچه اگر ریمل اضافه زیر چشم راست مرا در نظر نگیرید!»

بریتنی

بریتنی

منبع: وقت صبح
کد مطلب: ۳۶۷۴۸۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت