توضیح وزیر ارشاد درباره حمله اخیر به کنسرت گرشا رضایی

وزیر ارشاد درباره‌ی تهمیدات این وزارتخانه برای جلوگیری از اتفاقات مشابه آنچه اخیرا در کنسرت گرشا رضایی رخ داد، گفت که «بنای دولت، وزارت کشور و وزارت ارشاد این است که با تمهیداتی که اندیشیده می‌شود، حوزه فرهنگ و هنر با آرامش کار خود را دنبال کند.»

توضیح وزیر ارشاد درباره حمله اخیر به کنسرت گرشا رضایی

محمدمهدی اسماعیلی ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ در حاشیه نوزدهمین جشنواره نمایش عروسکی درباره تمهیدات این وزارتخانه برای پیشگیری از حاشیه‌هایی مشابه آنچه اخیرا در کنسرت گرشا رضایی در سیرجان و گروه «لیان» در تالار وحدت رخ داد، گفت: اتفاقی که در سیرجان افتاد با مقاومت و ایستادگی همکاران ما در مجموعه حراست آنجا مرتفع شد. این اتفاق یک موضوع مرتبط با اختلاف‌ها و مسائل داخلی آنجا بود، ولی اجازه ندادند که به تماشاگران و اجرا لطمه‌ای وارد شود که خیلی قابل ستایش است. من از طریق همکارانم از حمایت آن‌ها تشکر کردم که واقعا ایستادگی کردند و جای تقدیر دارد.

 وزیر ارشاد یادآور شد: در کل هر اجرای هنری ممکن است حاشیه‌هایی هم داشته باشد. بنای دولت، وزارت کشور و وزارت ارشاد این است که با تمهیداتی که اندیشیده می‌شود، حوزه فرهنگ و هنر با آرامش کار خود را دنبال کند.
 
بر اساس این گزارش، کنسرت گرشا رضایی که شامگاه جمعه ـ نهم تیر ماه ـ در سینما قدس سیرجان به روی صحنه رفت، با حمله عواملی ناشناس که سلاح سرد به همراه داشتند، روبه‌رو شد و در جریان این اتفاق دو نفر زخمی شدند. در ادامه پلیس وارد عمل شد و افراد خاطی دستگیر شدند.
منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۸۸۴۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت