با صدور مجوزهای لازم انجام شد؛

آغاز دور جدید فعالیت‌های خواننده پاپ با انتشار یک تک آهنگ

یکی از خوانندگان موسیقی پاپ که در سال های قبل حضور مستمری در عرصه موسیقی داشت، به زودی فصل جدید فعالیت های موسیقایی خود را با یک تک آهنگ آغاز می کند.

آغاز دور جدید فعالیت‌های خواننده پاپ با انتشار یک تک آهنگ

 با صدور مجوز رسمی نخستین تک آهنگ مرتضی اشرفی، این خواننده پاپ دور جدید فعالیت هایش را در فضای رسمی موسیقی در ایران آغاز خواهد کرد.

هم زمان با آغاز رسمی فعالیت های این خواننده، نخستین تک آهنگ او نیز با اخذ تمام مجوزهای رسمی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اواخر همین هفته رسما منتشر و در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت.

این خواننده درباره آغاز فعالیت های رسمی خود معتقد است: سال های زیادی را از دست دادم ولی از روزی که مجوزهای فعالیت های رسمی من منتشر شده، بار دیگر کوهی از انگیزه و انرژی خوب در من به وجود آمده و باور دارم می توانم تمام این سال ها را جبران کنم.

وی درباره نخستین اثر رسمی خود نیز گفت: تک آهنگ «دلتنگ» نخستین اثر رسمی من در بازار موسیقی کشور است که اواخر همین هفته منتشر خواهد شد. سعی کرده ام از همین نخستین اثر، میزان انرژی و احوالات این روزهایم را با مخاطبان وفادارم به اشتراک بگذارم و در این مسیر قطعا همه توان و انرژی خود را صرف خواهم کرد.

نخستین تک آهنگ این خواننده با عنوان «دلتنگ» به تهیه کنندگی ابوالفضل نوری با شعر و ملودی محمد بیرانوند و تنظیم بابک ایمانی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۷۰۰۵۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت