ساسان نامی، هنرمند ایرانی

او زمانی که فعالیت خودش را در موزیک شروع کرد در کنار اسم خودش ساسان، اسم مستعار یا همان لقب نامی را گذاشت نامی به معنی فردی نامدار و مشهور است و اینگونه نام هنری ارتیستی ساسان نامی شد.

ساسان نامی، هنرمند ایرانی

ساسان نامی یا همان صالح حسین نژاد متولد  1381/10/04 در استان مازندران شهرستان ساری خواننده ایرانی است.

او در  طی چند سال اخیر در سبک دیسلاو فعالیت می‌کرد و بعد، فعالیت خودش را با سبک رپ آراَندبی ادامه داد  و توانست توجه های زیادی را در این دو سبک   بدست  بیاورد.

او تا حالا بیش از 13 موزیک حرفه ای به همراه موزیک منتشر کرده و در پیج اینستاگرام خود دنبال کننده های زیاد دارد و چهره های مشهور  صفحه او را دنبال می‌کنند.

وقتی که او شروع به سبک رپ و آراَندبی  کرد، طی چند سال  موفق شد توجه های زیاد را به خود جلب کند و اوج او به از موزیک "حالم بده" و "گفتم دلبرمی" شروع شد.

photo_2023-10-23_16-30-06

او دو اسم دارد نام شناسنامه ای وی صالح حسین نژاد است و نام دوم ساسان که همه  از کودکی  با نام دوم  ساسان او را  میشناختند و صدا می کردند.

او  زمانی که فعالیت خودش را در موزیک شروع کرد  در کنار اسم خودش ساسان، اسم مستعار یا همان لقب نامی را گذاشت نامی به معنی فردی نامدار و مشهور است و اینگونه نام هنری ارتیستی  ساسان نامی شد.

ساسان نامی یک موزیک بین المللی هم داشته به اسم "قلب یخ زده" با خواننده رپر اهل کشور نیجریه، دریمز بیبی که در پلتفرم های موسیقی منتشر شده و در اسپاتیفای هم  وریفای شد.

نام های  قطعه های منتشر شده از ساسان نامی، خیال، رفتی، بلک لیست،  تا سال دیگه،  بیخالیش، بیخیالش۲ ،  قلب یخ زده، حال خرابی، قلبم میگیره، دیگه نیستم، حالم بده، گفتم دلبرمی، رفتی۲ است و او تمام شعر ها این قطعه ها را خودش می‌نویسد.

علاقه های او  به موزیک خیلی زیاد بود و او  در کودکی دوست داشت خواننده باشد و در زمینه موسیقی فعالیت کند.

قبل از موزیک خیال، او صفحه اینستاگرام نداشت و زمانی که او در حال ساخت موزیک خیال بود - که اولین موزیک از ۱۳موزیک حرفه ای وی به شمار می‌رود - او صفحه اینستاگرام خودش را ساخت و شروع به فعالیت در آن کرد که حالا دنبال کننده های زیاد دارد و چهره های مشهور او را دنبال می‌کنند.

منبع: خبر فوری
کد مطلب: ۳۷۱۲۳۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت