یک اثر ایرانی برنده مسابقه جهانی «Fmcontest» شد

آهنگ «دختر پاییزی» به آهنگسازیِ محمدرضا اژدری توانست تا فینال مسابقه جهانی Fmcontest ۲۰۲۳ پیش برود.

یک اثر ایرانی برنده مسابقه جهانی «Fmcontest» شد

مسابقه جهانی Fmcontest ۲۰۲۳ فینالیست‌های خود را در حالی اعلام کرده که نام محمدرضا اژدری با آهنگ بی‌کلامِ «دختر پاییزی» در میان هشت آهنگساز برتر دیده می‌شود. اژدری در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ هم با آثار «نیل» و «رقص باران» تا نیمه نهاییِ این مسابقات پیش رفته بود. 

امسال آهنگسازانی از هفتاد کشور دنیا در مسابقه Fmcontest ۲۰۲۳ شرکت کرده‌اند و این برای نخستین بار است که نام آهنگسازی از ایران در بین فینالیست‌های این مسابقه قرار می‌گیرد. 

در مسابقه بین‌المللیِ Fmcontest ۲۰۲۳ تمرکز بر آثاری است که برای موسیقی فیلم ساخته می‌شوند و محمدرضا اژدری در بخش موسیقی بی‌کلام موفق به راه‌یابی به فینال این مسابقات شده است. 

محمدرضا اژدری در سه سال گذشته موفقیت‌های مهمی در عرصه بین‌المللی به دست آورده که برخی از آن‌ها عبارتند از: 

کسب مدال نقره در مسابقه جهانی Global music ۲۰۲۳ با آهنگ دختر پاییزی/فینالیست شدن در مسابقه Hollywood independent music awards ۲۰۲۳ و قرار گرفتن در بین ۶ برگزیده نهایی و نامزدِ دریافت جایزه برتر این مسابقه با آهنگ دختر پاییزی/ حضور در نیمه‌نهاییِ مسابقه Fmcontest ۲۰۲۲ با آهنگ نیل/فینالیست شدن و نامزد دریافت جایزه نهایی در مسابقه جهانی Hollywood music in media awards ۲۰۲۲ با آهنگ نیل/ حضور در نیمه نهاییِ مسابقه بین‌المللیِ Fmcontest ۲۰۲۱ با آهنگ رقص باران.

منبع: ایلنا
کد مطلب: ۳۷۱۴۸۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت