کنسرت زمستانی خواننده «پاقدم» برگزار شد

نخستین کنسرت زمستانی علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ در تهران برگزار و این کنسرت برای دو شب دیگر تمدید شد.

کنسرت زمستانی خواننده «پاقدم» برگزار شد

نخستین کنسرت زمستانی علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ شامگاه دوشنبه- چهارم دی ماه- طی دو سانس در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد و این خواننده با مخاطبانش در پایتخت دیدار کرد.

طلیسچی که پاییز امسال میزبان حدود ۳۵هزار مخاطب فقط در پایتخت بود؛ با اعلام تمدید کنسرت زمستانیش، خود را برای ثبت رکوردی تازه‌ای آماده کرده است.

این خواننده منتخبی از قطعات تازه منتشر شده‌اش را اجرا کرد. «زندگی جونم»، «تو فکر می‌کنی کی‌ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف» و «سختگیر»، «به تو چه»، «پاقدم»، «آخرش قشنگه» و «ای دل غافل» از جمله این قطعات بودند.

طلیسچی پس از اجرای دوباره قطعه پرطرفدار «پاقدم» با همراهی ارکستر زهی؛ از مخاطبانش درباره تولید قطعاتی با این سبک و سیاق پرسید که با تشویق تماشاگران همراه شد و در ادامه گفت: به نظر من یک هویت موسیقایی در دهه شصت جا ماند و کاش خوانندگان خوش صدای دیگر کشور چنین کارهایی تولید کنند. اجرای صحنه‌ای این آثار لذت‌بخش است.

این خواننده در پایان اجرای خود از تمدید کنسرتش در تاریخ‌های ۲۲ و ۲۳ دی ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد خبر داد.

اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد را محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) تشکیل می‌دادند. همچنین یکتا ناصر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون از جمله مهمانان این کنسرت بود.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۷۲۵۱۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت