سن و اسم واقعی یاس خواننده رپ ایرانی+ بیوگرافی

یاسر بختیاری، معروف به یاس، خواننده و ترانه‌سرای ایرانی در سبک رپ فارسی با منتشر شدن عکسی از او طرفدارانش را به حیرت واداشت.

سن و اسم واقعی یاس خواننده رپ ایرانی+ بیوگرافی

انتشار عکس یاس خواننده ایرانی با چهره ای متفاوت، نام او را با تیترهایی همچون، عکس چهره شکسته یاس و عکس جنجالی یاس خواننده رپ با صورتی شکسته و .... همراه ساخت؛ تصویری که بسیاری باور داشتند ساختگی است اما در واقع عکسی کاملا واقعی از این خواننده رپ کشورمان است که حالا سن و سالش برای مخاطبان مهم شده است.

یاس خواننده چند ساله است؟

واضح ترین پاسخ به سوال وایرال شده این روزها با موضوع، یاس خواننده چند سالشه، استناد به تاریخ تولد این رپر ایرانی است. یاس متولد 30  خرداد 1361 در تالش، گیلان است و این یعنی، آقای محبوب از سن 41 سالگی خود عبور کرده است.

یاس

چهره جدید یاس خواننده

اسم واقعی یاس و مختصر بیوگرافی این رپر ایرانی

یاسر بختیاری، معروف به یاس، خواننده و ترانه‌سرای ایرانی در سبک رپ فارسی، در تاریخ 30 خرداد 1361 در گیلان به دنیا آمد. 

دوران کودکی و نوجوانی یاس رپ ایرانی

دوران کودکی و نوجوانی یاس در محله‌های ناصر خسرو، اکباتان و شمشیری در تهران گذشت. وی در این دوره به ورزش کشتی آزاد علاقه‌مند و وارد این رشته ورزشی شد. مدتی بعد با شنیدن آهنگ‌های رپ آن ور آبی، علاقه‌اش به این نوع موسیقی رشد کرد. او به سرعت با این سبک آشنا شد و انتخاب برترش برای گوش دادن به موسیقی، رپ بود. در 18 سالگی، پس از درگذشت پدر، تحصیلات خود در رشتهٔ عمران دانشگاه را نیمه‌کاره رها کرد و برای تأمین مخارج خانواده وارد بازار کار شد.

یاسر بختیاری

او یکی از قدیمی‌ترین خوانندگان رپ فارسی است که از سال 1380 به صورت حرفه‌ای فعالیت خود را شروع کرد. یاسر با نام هنری یاس تأثیر گذاری قابل توجه در صحنه موسیقی رپ ایران داشته است که متن‌های اجتماعی و سیاسی وی در آثارش به همراه اجراهای قوی و بیانگرانه، او را به یکی از شخصیت‌های برجسته موسیقی ایران تبدیل کرده است. مضمون اکثر ترانه‌های یاس مشکلات و بحران‌های اجتماعی و ترویج میهن‌پرستی و صلح است. 

منبع: نمناک
کد مطلب: ۳۷۴۹۸۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت