ارسال اثر به بخش علمی جشنواره قصه‌گویی، تمدید شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شرکت در بخش علمی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی را، ۱۱ روز تمدید کرد.

مهلت شرکت در بخش علمی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ تمدید شد.

پیش‌تر، علاقه‌مندان شرکت در بخش علمی جشنواره قصه‌گویی تا ۲۰ شهریور فرصت داشتند که آثار خود را به دبیرخانه این رویداد فرهنگی، ادبی ارسال کنند.

مقاله‌های علمی پژوهشی و مروری بر کتاب‌های تالیفی، ترجمه و مرجعی که از سال ۱۳۹۵ تاکنون منتشر شده به همراه پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علمی از سال ۱۳۹۷ تاکنون، به عنوان قلمرو آثار این بخش معرفی شده است.

بر اساس فراخوان بخش علمی جشنواره قصه‌گویی، کتاب‌ها باید در زمینه‌ مباحث نظری قصه، قصه‌گویی، قصه‌پژوهی و آموزش قصه‌گویی باشد و مقاله‌ها نباید در جشنواره یا همایش دیگری ارائه شده باشد، اما در مورد رساله‌ها و پایان‌نامه‌ها شرط انتشار، لازم نیست.

محورهای موضوعی مقاله‌های علمی برای شرکت در این رویداد باید با مضامین کارکردی قصه‌گویی در ابعاد فرهنگی، روان‌شناختی و جامعه‌شناختی، در زمینه‌ اجرایی نیز شامل اصول قصه‌گویی، روش‌های تکمیلی و شیوه‌های قصه‌گویی و در حوزه محتوایی قصه‌گویی و رویکردهای نقد ادبی باشد.

علاقه‌مندان تا ۳۱ شهریور فرصت دارند آثار خود را به نشانی تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ساختمان معاونت فرهنگی، دبیرخانه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ارسال کنند.

منبع: خبرآنلاین

کد مطلب: ۳۵۳۶۴۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت