ادعای امیر کربلایی زاده کمدین خندوانه رد شد

نویسنده کتاب «آقای کمدی» گفت: کم‌لطفی امیر کربلایی‌زاده است که کتابش را نخستین کتاب استندآپ کمدی می‌داند؛ چراکه کتاب من یک سال پیش از او منتشر شد.

ادعای امیر کربلایی زاده کمدین خندوانه رد شد

سپهر آبروش، نویسنده کتاب «آقای کمدی» با تاکید بر این موضوع که این اثر نخستین کتاب تالیفی در حوزه استندآپ است اظهار کرد: طی روزهای گذشته امیر کربلایی‌زاده (استندآپ‌کمدین «خندوانه») که پیگیری‌های مستمرش برای توسعه استندآپ کمدی قابل تقدیر است، چند مصاحبه انجام داده و کتابی را که به تازگی منتشر کرده به‌عنوان نخستین و تنها کتاب استندآپ کمدی معرفی کرده است. به نظرم این صحبت‌ها کمی کم‌لطفی است؛ چراکه با یک جست‌وجوی ساده از مرجعی مانند کتابخانه ملی متوجه می‌شد که کتاب من سال گذشته منتشر شده است. 

وی ادامه داد: در جلد نخست «آقای کمدی» که فقط مقدمه‌ای بر استندآپ کمدی است، به سرفصل‌های جذابی مانند «جدول استعدادیابی استندآپ کمدی»، «غول‌های مقابل استندآپ کمدین»، «از کوره پز خانه تا اسکار» و «روش‌های استندآپ کمدی» پرداخته شده است. 
 
آبروش با اشاره به جلدهای بعدی این اثر گفت:‌ می‌خواستم جلد دوم و سوم این مجموعه را در شش ماه نخست ۱۴۰۰ منتشر کنم؛ درست همزمان با برگزاری دومین فستیوال بزرگ استندآپ کمدی آکادمیک که دوره نخست آن را سال‌های قبل با کمک یک تیم فوق‌العاده از دل دانشکده خبر برگزار کرده بودم؛ اما این کرونای مهربان سفت همه ما را بغل کرد و گسترش و توسعه شادی را تا مدت‌ها بعد به تعویق انداخت.

منبع: ایبنا

کد مطلب: ۳۵۳۹۷۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت