شروع نام نویسی ناشران دیجیتال برای نمایشگاه کتاب تهران

مدیر بخش ناشران دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از آغاز ثبت‌نام ناشران دیجیتال برای حضور در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

سعید پورابولقاسم مدیر بخش ناشران دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از آغاز ثبت‌نام ناشران دیجیتال برای حضور در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: ناشران دیجیتال می‌توانند برای حضور در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از طریق وبسایت سامانه کتاب در بخش ناشران دیجیتال نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: ناشران دیجیتال تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی www.tibf.ir مراجعه کرده و ضمن ثبت نام، حضور خود در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را قطعی کنند.

پورابولقاسم درباره‌ی تسهیلاتی که در اختیار ناشران دیجیتال قرار می‌گیرد اظهار کرد: هنوز رایزنی‌ها برای اختصاص تسهیلات به ناشران دیجیتال ادامه دارد و نتیجه نهایی تا روز شنبه، دهم اردیبهشت تصویب و اعلام می‌شود.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir  برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۵۹۲۸۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت