رونمایی از کتاب سه جلدی «پیامبر مهربانی»

مجموعه سه جلدی «پیامبر مهربانی» به قلم مصطفی خرامان در «هفته ملی کودک» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رونمایی می‌شود.

رونمایی از کتاب سه جلدی «پیامبر مهربانی»

به مناسبت «هفته ملی کودک» کتاب سه جلدی «مجموعه پیامبر مهربانی» با عناوین «شاهزاده‌ای از ایران»، «پسری از کلب» و «مردی از ربذه» از تازه‌های نوشتاری مصطفی خرامان روز چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون رونمایی می‌شود.

این سه کتاب که تصویرگری جلد آن‌ها را محمدعلی عدیلی بر عهده دارد ویژه گروه سنی نوجوان (۱۵+) نوشته شده است.

بر اساس این خبر، اداره کل نظارت بر انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت «هفته ملی کودک» برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده است. آشنایی با مراحل انتشار یک اثر در زمره این برنامه‌ها است

بازدیدکنندگان از این جشنواره می‌توانند با حضور در غرفه انتشارات کانون، در جریان چگونگی مراحل تولید یک اثر (کتاب) قرار گیرند و از نزدیک با مراحل ویراستاری، نمونه‌خوانی، تصویرگری و شرایط تحویل آثار آشنا شوند.

همچنین شرایطی مهیا شده است تا اگر شاعر و نویسنده‌ای اثر تازه‌ای را خلق کرده باشد، بتواند ضمن حضور در این رویداد نسبت به تحویل اثر خود به شورای انتشارات کانون اقدام کند.

همچنین در این ایام برخی از خالقان ادبیات کودک ونوجوان بر اساس برنامه‌ای از پیش تعریف شده از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در محل برگزاری برنامه هفته ملی کودک حضور دارند.

ویژه‌برنامه‌های هفته ملی کودک از ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۱ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران و دیگر مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور برگزار می‌شود.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۳۰۱۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت