تجربیات جوانی که نخستین پالایشگاه خصوصی ایران را تاسیس کرد

کتاب «افسون انرژی» نوشته‌ محمدمهدی دوستی است؛ کسی که در چهارمین دهه‌ زندگی‌اش توانسته نخستین پالایشگاه خصوصی ایران را تاسیس کند.

تجربیات جوانی که نخستین پالایشگاه خصوصی ایران را تاسیس کرد

 کتاب افسون انرژی نوشته‌ محمدمهدی دوستی روایتگرِ تجربه‌های جوانی است که در بیست و سه سالگی تصمیم می‌گیرد تا در اتاقی اجاره‌ای شرکت خود را تاسیس کند. آن زمان کسی فکرش را هم نمی‌کرد که این جوان چند سال بعد نخستین پالایشگاهِ خصوصی ایران را تاسیس کند.

محمدمهدی دوستی مولفِ کتاب افسون انرژی متولد ۱۳۶۲ و موسسِ نخستین پالایشگاه خصوصی ایران است.

دوستی در کتابِ افسون انرژی نسخه موفقیت خود را به زبان ساده بیان کرده است. وی با این کار تلاش کرده تا با ارائه‌ روش‌ها و تجربیات خودش در مسیرِ موفقیتِ کاری، زمینه‌ای را فراهم کند تا مخاطب هم بتواند با بهره‌گیری از تجربه‌هایِ نویسنده، نسخه فردی خود را برای قرار گرفتن در مسیر پیشرفت پیدا کند.

دوستی نسبت به کسانی که می‌خواهند در عرصه کسب و کار قدم بردارند، احساس مسئولیت می‌کند. او تلاش کرده تا زمینه‌ای را برای حرکتِ روبه جلویِ جوانانی شبیه به خودش فراهم کند؛ جوانانی که پشتوانه مالی ندارند و تنها با اتکا به قدرت و عزمِ خویش گام در مسیر پیشرفت می‌گذارند.

مولفِ این کتاب نسخه‌ای همگانی برای همه نمی‌پیچد؛ بلکه ابزاری را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا مخاطب بتواند راه و روشِ پیشرفت خود را در دلِ تجربه‌های ارائه شده پیدا کند.

مولف کتاب افسون انرژی می‌گوید: تنها خصلتی که در میان افراد موفق مشترک است، اینکه؛ همه آنها انرژی دارند و کار می‌کنند.

کتاب افسون انرژی در ۶ فصل و ۱۶۸ صفحه نوشته شده است. چاپ نوبتِ اولِ این کتاب تابستان ۱۴۰۱ بوده و اکنون به چاپ پنجم رسیده است.

این کتاب هم‌اکنون در فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و کتابفروشی‌ها در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. همچنین این کتاب در سایت‌های فروش اینترنتیِ کتاب هم ارائه شده است.

افسون انرژی از سوی نشر نواندیش منتشر و اکنون به چاپ پنجم رسیده است.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۴۵۵۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت