رمانی که رهبرمعظم انقلاب مطالعه آن را به نوجوانان و جوانان توصیه کردند

«آن مرد با باران می‌آید» نوشته وجیهه سامانی در آستانه دهه فجر برای سی و پنجمین بار منتشر شد. رهبر انقلاب در تقریظی بر این کتاب مطالعه آن نیاز همه نوجوانان و جوانان امروز دانستند.

رمانی که رهبرمعظم انقلاب مطالعه آن را به نوجوانان و جوانان توصیه کردند

ویراست تازه‌ای از کتاب «آن مرد با باران می آید» نوشته وجیهه سامانی از سوی انتشارات کتابستان معرفت منتشر شد.

 

«آن مرد با باران می‌آید» رمانی است در حال و هوای روزهای انقلاب که زندگی یک خانواده از طبقه متوسط جامعه را در چندماه پایانی منتهی به پیروزی انقلاب روایت می‌کند. شخصیت پردازی مناسب، قلم روان و تکیه بر مستندات تاریخی ارزش این رمان را دو چندان کرده است.

 

در زمستان سال 98 نیز این رمان خواندنی تقریظی از رهبر انقلاب دریافت کرد با عبارات زیر: « بسیار خوب و هنرمندانه و پرجاذبه نوشته شده است. تصویری که از ماه‌های آخر مبارزات نشان می‌دهد، درست و روشن و واقعی است. به گمان من همه جوان‌ها و نوجوان‌های امروز به خواندن این کتاب و امثال آن نیاز دارند. از نویسنده کتاب باید تقدیر و تشکر شود ان شاءالله.»

در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «آخرین باری که دیدمش، نشسته بود کنار پنجره ماشین و سرش را تکیه داده بود به شیشه. باد نرم و سبک از لای پنجره نیمه باز می وزید و موهای خوش حالتش را در هوا تاب می‌داد. تسبیح شیشه‌ای عزیز از لای یقه پیراهنش پیدا بود.»

این رمان که برگزیده جشنواره داستان انقلاب حوزه هنری و برگزیده جشنواره اندرزگو است، برای سی و پنجمین بار در 217صفحه و با قیمت 105 هزار تومان روانه بازار نشر شده است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: ۳۶۵۶۲۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت