تمدید تعطیلی مجموعه سعدآباد

مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد تا روز چهارشنبه ٢۴ خرداد تعطیل است.

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد اظهار کرد: مجموعه فرهنگی تاریخی از روز جمعه به دلیل برگزاری مراسم تشریفات استقبال از رییس جمهوری ونزویلا تعطیل شد و با توجه به ادامه برنامه های ریاست‌جمهوری از فردا (دوشنبه ٢٣ خرداد) به مدت سه روز دیگر نیز تا چهارشنبه تعطیل است. 

وحید رحمتی ضمن عذرخواهی از گردشگران و بازدیدکنندگان گفت: فعالیت همه موزه ها و کاخ موزه های مجموعه سعد آباد از روز پنجشنبه ٢۶ خرداد طبق روال از سر گرفته می‌شود و از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

مجموعه سعد آباد از روز جمعه به دلیل برگزاری رسمی مراسم استقبال از نیکلاس مادورو رییس جمهور ونزوئلا تعطیل شد، در طول چند هفته اخیر هم این مجموعه چند روز تعطیل شد که منجر به ابراز گله مندی سیدعزت‌ الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی از مسئولان برگزاری تشریفات استقبال از مقامات خارجی و عذرخواهی از گردشگران شد.

مراسم استقبال از رهبران، روسای جمهور و نخست وزیرانی که به ایران سفر می کنند و جلسات هیات های عالی رتبه همراه آنها در مجموعه سعدآباد برگزار می شود. 

سعدآباد با وسعت ۱۱۰ هکتار، به‌عنوان بزرگ ترین مجموعه فرهنگی‌تاریخی پایتخت، همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۹ پذیرای گردشگران و علاقه‌مندان به تاریخ، فرهنگ و هنر کشور است و فروش بلیت آن تا ساعت ۱۷ انجام می‌شود.

 

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۰۳۲۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت