دستگیری ۲ لیدر تورهای گردشگری و ورزشی غیرمجاز در ماسال

فرمانده انتظامی ماسال از دستگیری دو لیدر تورهای گردشگری و ورزشی غیر مجاز و پلمب مجتمع اقامتی آنها در این شهرستان خبر داد.

دستگیری ۲ لیدر تورهای گردشگری و ورزشی غیرمجاز در ماسال

سرهنگ مرتضی ترازی با اشاره به نارضایتی مردمی از اقدامات هنجارشکنانه تورهای گردشگری و ورزشی غیرمجاز، اظهار کرد: برخورد با افراد هنجارشکن به صورت مستمر در دستورکار پلیس قرار دارد.

وی افزود: در پی رصد فعالیت ۲ نفر در شبکه اجتماعی اینستاگرام که اقدام به تبلیغ و انتشار فراخوان برای برگزاری تورهای گردشگری و ورزشی غیرمجاز و مختلط و تهیه محل اسکان برای این افراد می کرد، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ماسال با اشاره به اینکه پس از تحقیقات صورت گرفته ادمین‌های صفحات مورد نظر در شهر ماسال شناسایی و دستگیر شدند، گفت: دو مجتمع اقامتی این افراد که محل اسکان تورهای گردشگری و ورزشی فاقد مجوز بوده، پلمب شد. متهمان ۲۹ و ۳۴ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

سرهنگ ترازی تصریح کرد: تامین امنیت گردشگران، مسافران و همچنین حراست از مبانی اعتقادی و فرهنگی غنی ایرانی - اسلامی از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی است

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۹۸۳۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت