۰۹:۰۵ ۱۳۹۹-۰۳-۲۴

گفت‌وگو با بازیگر فیلم سینمایی "خانه پدری":

پادینا رهنما: صحبت با پدر رومینا فایده‌ای ندارد! / خانه پدری زودتر اکران می‌شد، شاید شاهد جنایت رومینا اشرفی نبودیم

خانم بازیگر فیلم سینمایی "خانه پدری" درخصوص گذراندن روزهای کرونایی گفت: خانه‌نشینی و دوربودن از هنرجویانم، سختی قرنطینه در روزهای کرونایی را بیشتر کرد.

 پادینا رهنما در گفت‌وگو با برنامه سرنا در لایو اینستاگرام به عدم حضورش در تلویزیون اشاره کرد و اظهار داشت: موضع‌گیری و گاردگیری خاصی به حضور در تلویزیون ندارم و فقط سینما را به حضور در تلویزیون ترجیح می‌دهم چراکه تجربه و علاقه بیشتری در سینما دارم و قاب تلویزیون را نمی‌پسندم.

وی خاطرنشان کرد: اگر فیلمنامه و پیشنهاد خوبی از تلویزیون داشته باشم، قطعا حضور خواهم پیدا کرد.

این هنرمند کشورمان تاکید کرد: نسبت خانوادگی و فامیلی با بهاره رهنما ندارم و فقط همکار هستیم.

وی ادامه داد: در زمان حضور در فیلم سینمایی خانه پدری، جوان‌تر و پرانرژی‌تر بودم و هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم که چنین توقیف طولانی‌مدت برای فیلم رخ دهد.

رهنما عنوان کرد: مدتی به خاطر توقیف فیلم خانه پدری، افسرده شده بودم.

وی تصریح کرد: زمانی که به تیم فیلم خانه پدری پیوستم ، بنده و تمامی بازیگران از موضوع فیلم اطلاع نداشتند چراکه روش فیلمبرداری کیانوش عیاری، بدین سبک است و فیلمنامه مشخصی وجود ندارد. لذا ذهنیت خاصی به فیلمنامه نداشتم اما باید بگویم برخلاف نظر برخی منتقدان، فیلم اپیزودیک نبود.

این خانم بازیگر مطرح کرد: شاید اگر خانه پدری، به هنگام اکران می‌شد شاهد جنایاتی مانند رومینا اشرفی نبودیم.

وی اظهار داشت: درحال حاضر صحبت با افرادی مانند پدر رومینا، فایده‌ای ندارد چراکه از قبل باید بسترسازی انجام می‌گرفت. اساسا فیلم‌های همچون خانه پدری ساخته شده است که آموزش دهد و فرهنگ‌سازی کند.

رهنما خاطرنشان کرد: ازطرفی شبکه‌های اجتماعی نیز نوعی فضای آموزشی برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی هستند.

وی ادامه داد: در کلاس‌های بازیگری‌ام، تعداد زیادی از هنرجویانم، همسن رومینا هستند؛ لذا کاملا حس می‌کنم که چه برخورد محترمانه‌ای با این دختران باید داشته باشیم.

این هنرمند کشورمان گفت: با اظهارنظرهای مختلف بازیگران مخالفتی ندارم درصورتی که با رفتار و صحبت‌هایشان حکم صادر نکنند.

وی در پایان به بزرگترین آرزویش برای مردم اشاره کرد و اظهار داشت: بزرگترین آرزویم برای مردم همواره صلح بود اما امسال فکر می‌کنم بهترین آرزو داشتن شرایط اقتصادی مناسب برای جامعه است.

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


اخبار پر بازدیدآخرین اخبار