۰۶:۰۶ ۱۳۹۹-۰۶-۲۰

بهاره کیان افشار در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان

سرنا_FillGap می‌نویسد که بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی با لبخندی همیشگی است که شباهت زیادی به بازیگر و مدل پاکستانی Ainy Jaffry دارد.

سایت سرگرمی FillGap به تازگی فهرست زیباترین زنان مسلمان را منتشر کرده که بهاره کیان‌افشار رتبه هفتم این فهرست ده نفره را از آن خود کرده‌ است.

این سایت می‌نویسد که بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی با لبخندی همیشگی است که شباهت زیادی به بازیگر و مدل پاکستانی Ainy Jaffry دارد و گاهی برخی آن دو را با هم اشتباه می‌گیرند.

​در این گزارش ما نیز بنا به این ادعا تصاویری از این دو بازیگر را گردآورده‌ایم. گفتنی است که این بازیگر و مدل پاکستانی در سال ۲۰۱۰ میلادی عنوان "زیباترین مدل پاکستان" را از آن خود کرد. مهارت‌های بازیگری او شگفت انگیزند و زیبایی چهره‌اش باعث شده تا در این زمینه بسیار خوش بدرخشد.

بهاره کیان افشار بازیگر ایرانی متولد ۱۹۸۳ است که با سریال کلاه پهلوی قدم به دنیای بازیگری گذاشت. 

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

330997_393
مدل پاکستانی

در فهرست ۱۰ زن زیبای مسلمان، هانده ارچل، بازیگر مشهور سینمای ترکیه در رده نخست قرار دارد. این بازیگر اخیراً در فیلم "مست عشق" به کارگردانی حسن فتحی که روایتی از زندگی مولانا و شمس تبریزی است ایفای نقش کرده است. 

هانده ارچل
​هانده ارچل

​راوان بن حسین، مدل و بلاگر کویتی، فخریه اوجن بازیگر اهل ترکیه، مریم اوزرلی بازیگر ترک‌تبار اهل آلمان و جی‌جی حدید، مدل فلسطینی‌تبار اهل آمریکا دیگر زنان زیبای این فهرست هستند. 

جی جی حدید
جی‌جی حدید


منبع: ایران آرت

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


من وتو

کسانی که انتخاب انجام دادن کوررنگی دارن


جهان

خدا رو شکر بجز گشایش در زندگی مردم و رشد مثبت بورس و ارزونی همه روزه تو کشور الحمدلله تو حوزه ی هنر هم پیشرفت کردیم و مدل عزیزمون که قانون محرمیت شوهر خواهر رو تصویب کردن تو ده نفر زیبا رویان قرار دارند حالا واقعا من موندم چکار کنم با این همه دلخوشی!!!

بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار