۱۲:۳۰ ۱۳۹۹-۱۰-۱۳

چرا فیلم بهاره رهنما به جشنواره فیلم فجر نمی‌رسد؟

سرنا_تهیه کننده فیلم "بابا سیبیلو" اعلام کرد که این فیلم به جشنواره فیلم فجر نمی‌رسد.

طبق گزارش رسیده، علی رغم تلاش ها برای رساندن فیلم سینمایی"بابا سیبیلو" به تهیه کنندگی احمداحمدی و کارگردانی ادوین خاچیکیان از سوی سازندگان آن به جشنواره فیلم فجر و اعلام حضورش در این رویداد فرهنگی و هنری، تهیه کننده فیلم از آماده نشدن کپی نهایی فیلم به دلیل مشکلات فنی خبر داد.

احمد احمدی تهیه کننده فیلم سینمایی "بابا سیبیلو" درباره نرسیدن این فیلم به جشنواره فیلم فجر گفت: «بابا سیبیلو» یک کمدی خانوادگی پر خرج است که در آن از کودک ۵ ساله تا پیرمرد ١٠٠ ساله نقش آفرینی دارند و در طول قصه ماجراهایی را در فضایی فانتزی و شاد رقم می زنند. حجم ویژوالها و جلوه‌های ویژه فیلم بسیار است و چون اجرای آن با حساسیت‌هایی مواجه است و نیازمند زمان مناسب است، متأسفانه نتوانستیم کپی نهایی فیلم را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده کنیم.

تهیه کننده "ردکارپت و لازانیا" افزود: حضور در جشنواره فیلم فجر همیشه باعث دیده شدن آثار و زحمات عوامل سازنده آن می شود و برای ما هم حضور در این رویداد مهم بود که متأسفانه میسر نشد.

احمد احمدی سال ١٣٩٢ در سی و دومین جشنواره فیلم فجر به عنوان تهیه کننده با فیلم سینمایی "ردکارپت" به کارگردانی رضا عطاران در بخش مسابقه سینمای ایران حضور داشت.


منبع: ایسنا

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار