۱۷:۲۷ ۱۳۹۹-۱۲-۱۹

میلاد حاتمی به پلیس ایران تحویل داده شد

سرنا_پلیس ترکیه ساعتی پیش "میلاد حاتمی" از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی را از طریق مرز بازرگان به پلیس اینترپل ایران تحویل داد.

بنابر برخی اخبار و گزارشات، پلیس ترکیه ساعتی پیش "میلاد حاتمی" از گردانندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی را در مرز بازرگان به پلیس اینترپل ایران تحویل داد.

میلاد حاتمی؛ یکی از گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت‌های قمار و شرط‌بندی به‌شمار می‌آید و چندین سال است از این طریق، پول‌های زیادی را کسب کرده و کلاهبرداری زیادی در این رابطه انجام داده است؛ وی همچنین از تمام روش‌های غیراخلاقی برای تبلیغ استفاده می‌کند.

این کلاهبردار که از محل راه‌اندازی سایتهای قمار، ارتزاق می‌کند، مدتی پیش ویدئویی در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن، داخل خودروی پلیس استانبول در حال بازی با آژیر خودروی پلیس دیده می‌شد و در همان زمان توسط پلیس ترکیه بازداشت شد.


منبع: تسنیم

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


محمود

ماشاا.. چقدر قاضی اینجا هست با صدور انواع و اقسام حکم ها! کسی ناراحت فسق و فجور نیست بلکه حس اصلی شما حسادته . مشکل اصلی اینه که وقتی پولدار میشی نباید تو چشم باشی چون حس حسادت مردم گل میکنه .


سعید افشین

حالا ثروتش تو جیب کی میره؟؟؟


مصلحت

ببینیم آخر سناریو چی میشه، نویسنده چقدر تبحر داشته؟


سرباز گمنام

به نظر من واسه اینگونه افراد مجازات اعدام ویا ابد در نظر بگیرند چون اینگونه افراد هم سایت قمار دارن،هم فریبکار هستن ،وهم اشاعه کننده گان فساد روی زمین،ضمنا خودم شاهد بورم که این مردک هرزه بارها به مقامات مملکت توهین میکرده


Mobarez

اعدام حق این زالوهای خوک صفت افسارگریخته است. #اعدام_میلاد_حاتمی_انگل_فرهنگ_و_اخلاق_و_اقتصاد البت هر حکمی ک دستگاه قضا برای این قماش انسان نماها لازم بدانند محترم و قابل پذیرش هست.


امیر

کسی که اختلاس میکنه رو فحش میدید میگید باید اعدام شه ولی کسی که با قمار میلیون ها دلار از ایرانیا دزدی کرده ناراحتم هستید براش


زمان

بااختلاس گرها چکار کردن اینم یکی مثل اونا فعلاباید ببینیم اخر سریال چی میشه. البته فکرکنم حدس همه درست باشه.


مهران

باید بشدت مجازات بشه تا ازین غلطا نکنه


سریر

همین میلاد حاتمی کسی بود که هر روز با پول دزدی مردم زندگی لاکچری رو به نمایش میزاشت و کلی لیچار و فحش خوار و مادر به مردم میداد..... به هیچ عنوان دلسوزی برای اینجور آدما نکنید...من راجع به حکمش نظری ندارم فقط امیدوارم هر حکمی هست بازدارنده باشه.والسلام.


Soltan

ببخش لازم نیست باید این چنین آدم ها رو اعدام کنن یا حکم سنگین بدند تا از این غلط ها نکنن کلاهبردارها نه این کل کسی هایی که سایت شرط بندی دارند. # اعدام کنید# حکم سنگین.


بهروز

مرغ دولتی کجا میدن؟ الان واسه ما مایحتاج مهمتر از حکم این آشغالاست!


سید حسین میرنجاتی

بنام خدا کار دولت ما پاک کردن صورت مسلحه


رضا

اینم مث وحید مرادی کلکیش کردن و دادنش بادای درخت ! وحید مرادی رو هانی داد بالا اینم محسن شورتی ! البته که خیلی خوشحالم که اینا بازداشت بشن و دست و پاشونو جمع کنن و با پول دزدیه مردم برای خوده مردم مشکل ذهنی ایجاد نکنن . حکمش قطعا باید حبس طولانی باشه و نه اعدام


عدالت خواه

بخشش لازم نیست، اعدامش کنید.


س

یک حکم مثل حکم طبری


س

مگه چکار کرد به نظرم زندان براش کافیه نه اعدام


فقط اعدام

اعدام


M21

فقط اعدام در ملاء عام

بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار