۱۲:۴۷ ۱۴۰۰-۰۱-۲۰

بررسی تیپ و استایل سحر و پدرام در می‌خواهم زنده بمانم

سرنا_یکی از سریال‌های نمایش خانگی پرطرفدار این روز‌ها، سریال «میخواهم زنده بمانم» شهرام شاه‌حسینی است. امروز در این مطلب، استایل بازیگران در این سریال را بررسی خواهیم کرد.

یکی از سریال‌های نمایش خانگی پرطرفدار این روز‌ها، سریال «میخواهم زنده بمانم» شهرام شاه‌حسینی است، که به‌خاطر داستان گیرا و بازیگران معروف، توانسته جایگاه خوبی را به خودش اختصاص بدهد. امروز در این مطلب، استایل بازیگران در این سریال را که پیج طراحان لباس تحلیل کرده است را بررسی خواهیم کرد.

می‌خواهم زنده بمانم

فضای این فیلم دهه ۶۰ را نشان می‌دهد و ناخودآگاه، مخاطب حس نزدیکی بسیاری به آن پیدا می‌کند.

همانطور که در سریال‌های مختلف دیدیم استایل و نوع پوشش در دهه ۶۰ ویژگی‌های خاص خودش را دارد. مانند: مانتو‌های اِپُل‌دار، پیراهن‌های یقه اسکی، اورکت‌های بلند، شلوار‌های پیلی‌دار، کاپشن‌های خلبانی و روسری‌های پرنقش‌ و نگار..

می‌خواهم زنده بمانم

می‌خواهم زنده بمانم

این موارد در این سریال خانگی هم رعایت شده، برای مثال سحر دولتشاهی را در مانتو‌ها و پالتو‌های سایز بزرگ، پدرام شریفی را در پیراهن‌های یقه اسکی، حامد بهداد را در کت و شلوارهای دهه شصتی و علی شادمان را در کاپشن خلبانی چرم می‌بینیم.

می‌خواهم زنده بمانم

می‌خواهم زنده بمانم

همچنین تنالیته رنگی لباس‌ها تا حدی خنثی و تیره است و خیلی کم رنگ‌های روشن می‌بینیم، که آن هم به‌خاطر فضای تیره و رمزآلود سریال است.

می‌خواهم زنده بمانم

می‌خواهم زنده بمانم

و اما می‌دانیم که در دهه ۶۰ دختر‌های مجرد خیلی کم آرایش می‌کردند، ولی در طول سریال سحر دولتشاهی و آناهیتا درگاهی را با میکاپ کامل و گا‌ها غلیظی می‌بینیم که با دهه ۶۰ فاصله زیادی دارد..

می‌خواهم زنده بمانم

می‌خواهم زنده بمانم

می‌خواهم زنده بمانم

نظر شما درباره این سریال چیست؟ فضای نوستالژیک دهه ۶۰ را به شما القا می‌کند؟

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار