۱۴:۴۹ ۱۴۰۰-۰۱-۲۸

برای استفاده از خدمات الکترونیک بانک صادرات ایران

با دعوت دوستان خود به «سپهر دوستی» جایزه بگیرید

مشتریان بانک صادرات ایران با دعوت از دوستان و آشنایان خود به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک در قالب طرح «سپهر دوستی» جایزه می‌گیرند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف تقویت فرهنگ استفاده از درگاه‌های بانکداری الکترونیک و رشد کیفی خدمات از طرح «سپهر دوستی» رونمایی کرد که بر اساس آن اعضای باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند از فروردین تا پایان شهریور سال ١٤٠٠ به دو روش انجام تراکنش‌های الکترونیکی با استفاده از ابزارهای بانکداری الکترونیک بانک از جمله همراه بانک، صاپ، اینترنت‌بانک، درگاه پرداخت اینترنتی و همچنین ایجاد و توسعه گروه با دعوت از دوستان کسب امتیاز کرده و به قید قرعه از جوایز نقدی ارزشمند بهره‌مند شوند.

در این طرح هر یک از اعضای باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند با ارسال دعوت‌نامه برای حداکثر ٤٠ مخاطب خود، آنها را برای مشارکت در طرح سپهر دوستی دعوت کنند. امتیازات کسب شده از تراکنش‌های انجام ‌شده بعلاوه امتیازات حاصل از دعوت دوستان و آشنایان به این طرح، مبنای شرکت در قرعه‌کشی خواهد بود. قرعه‌کشی مرحله انفرادی این طرح در دو بازه سه ماهه و قرعه‌کشی گروهی در پایان اجرای طرح برگزار خواهد شد. 
در این طرح از بین ٦٩ رتبه برتر، چهار جایزه به مجموع ارزش ٨٠٠ میلیون ریال به نفرات برگزیده اهدا خواهد شد. همچنین ٤٠ جایزه به اشخاص حقیقی به ارزش ٤٠٠ میلیون ریال و ٤٠ جایزه به ارزش ٢٠ میلیون ریال به نفرات خوش‌شانس این طرح اهدا خواهد شد.
استفاده‌کنندگان از خدمات بانکداری الکترونیک می‌توانند به باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به نشانی: https://club.bsi.ir مراجعه کرد و با ثبت‌نام در این باشگاه، اطلاعات بیشتری درباره این طرح کسب کنند.

 

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار