۱۴:۴۵ ۱۴۰۰-۰۲-۲۵

عذرخواهی رامبد جوان از نویسندگان/ خنده‌هایی که جنجال به پا کرد

سرنا_مجری خندوانه به خاطر یک بی ملاحظگی که در قسمت اخیر این برنامه به وجود آمد و باعث دلخوری نویسندگان شد، عذرخواهی کرد.

برنامه "خندوانه" چهارشنبه شب ۲۲ اردیبهشت و در آستانه عید از فوتبالی‌هایی چون خداداد عزیزی و فیروز کریمی به برنامه دعوت به عمل آورد و با آنها بازی‌هایی را ترتیب داد. در یکی از این بازی‌ها جواب کریمی و عزیزی به سوال مسابقه درباره نام بردن از سه نویسنده باعث واکنش‌هایی شد که در نگاه مخاطبان برنامه تعبیر به بی احترامی به نویسندگان شد و بدتر از جواب آن‌ها خود رامبد جوان بود که به نوعی با خنده به پاسخ‌های فیروز کریمی واکنش نشان داد.

ویدئوی این بخش از برنامه در شبکه‌های اجتماعی بازتاب پیدا کرد و طی یکی دو روز گذشته جمعی از نویسندگان و منتقدان در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های انتقادی به آن نشان دادند. سپس شب گذشته رامبد جوان در پیامی نسبت به آنچه در برنامه رخ داد عذرخواهی کرد.

متن عذرخواهی وی را در زیر می‌خوانید:

"سلام به اهالی قلم.

در برنامه خندوانه چهارشنبه شب در کنار دو مهمان محترم، لحظه‌ای پیش آمد که برای من غیر قابل کنترل شد و متاسفانه واکنش من تنها خندیدن بود. واقعاً از پخش این لحظه هم بسیار متاسفم و این هم به خاطر بی‌دقتی و بی‌ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه نسیم است.

اینجانب از همه اهالی قلم در کل تاریخ بزرگ این کشور با آثار جاودانشان تمام قد عذر می‌خواهم و یقین می‌دهم هیچوقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

من همیشه با افتخار مخاطب و خواننده آثار لذت‌بخش و بی‌مثال ادبیات کشورمان بوده‌ام و هستم و خواهم بود و هیچگاه از ترویج کتابخوانی در هر موقعیتی که داشته‌ام و خواهم داشت دریغ نکرده و نخواهم کرد.

بیشتر بخوانید: رفتار عجیب خانم بازیگر پس از محجبه شدن دوباره/ عکس

در اولین ضبط برنامه "خندوانه" در برابر این قشر بزرگ و اندیشمند و دردکشیده عذرخواهی خواهم کرد."

بیشتر بخوانید:  درخواست آمیتاب باچان از مردم جهان

بیشتر بخوانید: چرا ادل هرگز حاضر نشد پدرش را ببیند؟

بیشتر بخوانید: نخستین تصویر منتشر شده از رعنا آزادی‌ور در «زخم کاری»

 

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار