۰۸:۱۹ ۱۴۰۰-۰۲-۲۶

شکل‌گیری یک فیلم سینمایی از دل «رز»/ نمایشی عاشقانه و موزیکال

سرنا_عباس عبدالله‌زاده از آماده‌سازی نمایشی عاشقانه و موزیکال به نام «رز» خبر داد و عنوان کرد قرار است از دل این اثر نمایشی یک فیلم سینمایی نیز شکل بگیرد.

عباس عبدالله‌زاده نویسنده و کارگردان تئاتر درباره تازه‌ترین فعالیتش گفت: قصد دارم نیمه دوم سال نمایشی را با عنوان «رُز» روی صحنه ببرم که نوشته خودم است و اثری عاشقانه و موزیکال با رگه‌هایی از کمدی خواهد بود.

وی ادامه داد: این اثر نمایشی ۳۰ بازیگر دارد و در حال حاضر تمرین‌ها به صورت محدود و هفته‌ای یک جلسه انجام می‌گیرد. تا بهبود نیافتن شرایط بیماری کرونا و سرعت نگرفتن مراحل واکسیناسیون تمرین‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به صورت آفیش تعداد کمی از بازیگران در هر جلسه از تمرین صورت می‌گیرد.

عبدالله‌زاده درباره بازیگران نمایش توضیح داد: فعلاً بازیگران نمایش از گروهی جوان تشکیل شده‌اند اما با پیشرفت تمرین‌ها ممکن است بازیگران شاخص تری نیز به کار اضافه شوند.

کارگردان نمایش «اکوان دیو» یادآور شد: همچنین قرار است از دل این نمایش یک فیلم سینمایی نیز شکل بگیرد که البته داستان و فیلمنامه‌ای مجزا دارد اما حول و حوش اتفاقاتی است که بازیگران نمایش درگیرش هستند. این پروژه و اینکه بتوانم از دل یک تئاتر، فیلمی سینمایی بیرون بیاورم یکی از جاه طلبی‌های من است که امیدوارم بتوانم آن را عملی کنم.

وی در پایان عنوان کرد: نمایش «رز» دارای یک اتفاق ویژه است که داستانِ فیلمنامه فیلم سینمایی را می‌سازد. این فیلم سینمایی یک لوکیشن ویژه دارد و بیشتر اتفاقات آن در یک سالن تئاتر می‌گذرد.

عبدالله زاده علاوه بر کارگردانی تئاتر، نویسندگی نمایش مختلفی از جمله «هام»، «اپرای ۹۰»، «مصائب یک رقصنده پاپتی»، «مم و زین»، هامان کشان»، «سوکاریس» و… را برعهده داشته که تعدادی از این آثار به کارگردانی خودش روی صحنه رفته‌اند.


منبع: مهر

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار