۱۶:۰۱ ۱۴۰۰-۰۳-۰۹

گروه دوم از هنرمندان پیشکسوت واکسن زدند + تصاویر

سرنا_دومین گروه از هنرمندان عضو در موسسه هنرمندان پیشکسوت از صبح روز یکشنبه (۹ خرداد ماه) با حضور در محل این موسسه واکسن دریافت کردند. در مجموع قرار است در این طرح، ۱۵۰ نفر در روزهای یکشنبه و دوشنبه واکسن کرونا دریافت کنند.

 در راستای سهولت امر واکسیناسیون، گروه دوم هنرمندان پیشکسوت به همراه همسرانشان که در گروه سنی بالای ۷۰ سال قرار داشتند، با مراجعه به موسسه هنرمندان پیشکسوت توانستند واکسن کرونا دریافت کنند.

در مجموع قرار است در این طرح دو روزه، ۵۰ نفر از هنرمندان و همسرانشان واکسن دریافت کنند که در روز یکشنبه (۹ خردادماه)، ۹۰ نفر موفق به انجام واکسناسیون شدند. سید محسن آقانباتی، کیومرث قورچیان، اسماعیل شنگله، رضا صفائی‌پور، احمد نجفی، محمدهادی جمالی، صادق احمدی، محمدعلی جدیدالاسلام، محمدرضا خاکی،ضیاالدین خطیر، کیخسرو خروش، کاظم هژیرآزاد، جمشید جهانزاده، بیژن میرافشار، محمدرضا جعفری بهنام، پشنگ کامکار، عبدالرحیم حسن خان مکری، محمدهادی گلریزخاتمی، ناصر آقائی، فریده سپاه منصور، هوشنگ توکلی، عشرت سیروس، مهدی طوسی، جاوید مجلسی، داود فیاضی، بیژن بیژنی، سوسن اصلانی، بهرام حصیری، آلبرت کوچوئی، کارمن اسحاقی گل‌پاشین، عبدالکاظم صادقا، داریوش طلائی، محمد فیلی، آزیتا لاچینی، افشین بختیار، قاسم عابدین، پروین محبی، هادی آرزم، طاها بهبهانی، حسین اسرافیلی، منوچهر موغاری، علی رستمیان، پروین اهتمام رنانی، احمد پوررفیع عربانی، منوچهر نوح‌سرشت، حسن دادشکر، محمدمهدی روحانی مشهدی، محمدصیاد صبور، منصور خلج، فاطمه خوارزمی، آزاده پورمختار، محسن شاندیز، محمد احدی و بهیه خوشنویسان دومین گروه از هنرمندانی بودند که دوز اول واکسن خود را دریافت کردند.

افشین بختیار، عکاس پیشکسوت

 

هوشنگ توکلی و احمد نجفی

نیکنام حسینی‌پور، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت درباره واکسیناسیون گروه دوم از هنرمندان پیشکسوت نیز به ایسنا گفت: با توجه به گروه‌های سنی که وزارت بهداشت اعلام کرده بود و قرار شد افراد با گروه سنی بالای ۷۰ سال برای دریافت واکسن در مراکز درمانی حضور پیدا کنند، ما نیز تصمیم گرفتیم که با هماهنگی با مرکز بهداشت شمال تهران، واکسیناسیون این گروه سنی از هنرمندان را در موسسه انجام دهیم.

او با بیان این نکته که هنرمندان پیشکسوت سرمایه ملی محسوب می‌شوند، اظهار کرد: بر همین اساس قرار شد در دو روز، واکسیناسیونِ این گروه سنی از هنرمندان و همسرانشان که در همین سن قرار دارند، در محل موسسه انجام شود. ۹۰ نفر روز یکشنبه و مابقی نیز در روز دوشنبه انجام می‌شود. منتظر هستیم که با اعلام گروه‌های جدید، واکسیناسیون گروه‌های دیگر هنرمندان نیز انجام شود.

عزت‌الله مهرآوران، هنرمند پیشکسوت

حسینی‌پور درباره واکسیناسیون هنرمندانی که به دلیل مشکلات جسمی امکان حضور در محل موسسه هنرمندان پیشکسوت را ندارد نیز توضیح داد: تعدادی از هنرمندان امکان اینکه از ماشین پیاده شوند را هم ندارند و برای این گروه از هنرمندان هماهنگی‌هایی صورت گرفت که در داخل ماشین و در محل موسسه، واکسنشان را دریافت کنند. همچنین در حال هماهنگی با وزارت بهداشت هستیم که در صورت امکان واکسن برخی از هنرمندان را در منزلشان تزریق کنیم.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت همچنین درباره شرایط واکسیناسیون هنرمندان پیشکسوت در سایر استان‌های ایران، گفت: در حال هماهنگی هستیم که هنرمندان با هماهنگی با وزارت بهداشت، در مراکز درمانی حضور پیدا و واکنسشان را دریافت می‌کنند.

این گزارش حاوی ویدئویی است که متعاقبا ارسال می شود.

در ادامه تصاویری از واکسیناسیون گروه دوم هنرمندان پیشکسوت را مشاهده می کنید:

محمد صیاد، عکاس پیشکسوت که امروز برای دریافت واکسن در موسسه حضور پیدا کرده بود، از جریان برگزاری این رویداد نیز عکس‌برداری می‌کرد.

 


منبع: ایسنا

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار