۰۸:۵۳ ۱۴۰۰-۰۴-۰۱

شهرام شب‌پره به ایران برمی‌گردد؟

سرنا_شهرام شب‌پره، خواننده لس‌آنجسی می‌گوید: اگر به او اجازه دهند به ایران برگردد و مشغول یک کار حتی غیر از خوانندگی هم شود، به کشورش بازخواهد گشت.

پس از آنکه سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور منتخب در اولین نشست رسانه‌ای خود تأکید کرد که شرایط بازگشت ایرانیان خارج از کشور باید تسهیل شود، محمد معتمدی با انتشار ویدئویی از شهرام شب‌پره که در آن از آرزوی بازگشت به ایران سخن می‌گوید، خواستار تسهیل در بازگشت این خواننده پیشکسوت شد.

محمد معتمدی ویدئوی سخنان شهرام شب‌پره را بدون توضیح خاصی منتشر کرده و تنها به جمله "به امید اقدام لازم" اکتفا کرده است.

بیشتر بخوانید: حمله تند پرویز پرستویی به کارگردان سریال سلمان فارسی/ حیف از تمام فیلم هایی که برای شما بازی کردم

خواننده آهنگ "پریا" در این ویدئو می‌گوید اگر به او اجازه دهند به ایران برگردد و مشغول یک کار حتی غیر از خوانندگی هم شود، به کشورش بازخواهد گشت.

در واکنش به درخواست محمد معتمدی برای فراهم کردن مقدمات بازگشت شهرام شب‌پره، برخی از هنرمندان کامنت‌هایی را منتشر کرده‌اند، از جمله لیندا کیانی که نوشته است: "ای جان، منم قلبم لرزید این ویدیو رو دیدم".

برخی از کاربران هم به سرنوشت حبیب پس از بازگشت اشاره کرده‌اند و نوشته‌اند اگر قرار است شهرام شب‌پره به کشور برگردد و پس از مدتی به خاطر بی‌توجهی‌ها دق کند، همان بهتر که نیاید!


منبع: برترین‌ها

اخبــار مرتبط

نظرات خود را با ما در میان بگذارید


نظرات کاربران


فرزانه

قلبا همه خوشحال میشویم هر ایرانی به کشورش برگرددخصوصا هنرمندانی که همیشه برای شادی و ارامش مردم خوانده اند ...واما عمر هرکس در بارگاه الهی رقم خورده و هیچ دستی نمی تواند عمر کسی را ازاو بگیرد الا سرنوشتش در چه روز و ساعتی برای یک رفتن رقم خورده باشد

بانک صادرات

اخبار پر بازدیدآخرین اخبار