«ساشا سبحانی» دستگیر شد؟

سرنا_یک رسانه اسپانیایی از دستگیری ساشا سبحانی، فرزند سفیر اسبق ایران در ونزوئلا خبر داد، این در حالی است که ساشا سبحانی با انتشار ویدئویی این خبر را تکذیب کرد.

روزنامه «ال موندو» چاپ اسپانیا از دستگیری «ساشا سبحانی» از چهره‌های فعال در اینستاگرام به جرم قاچاق انسان و پولشویی توسط اینترپل خبر داد. به گفته این روزنامه، احتمال استرداد ساشا سبحانی به ایران وجود دارد.

وی سال‌ها در ونزوئلا اقامت داشت و پس از آن به مادرید اسپانیا نقل مکان کرد. نام ساشا با انجام اقدامات هنجارشکنانه در فضای مجازی معروف شد. او همچنین در گرداندن سایت‌های شرط‌بندی هم فعالیت داشت.

این رسانه اسپانیایی از قول ساشا سبحانی نوشته که از مقامات قضایی اسپانیا خواسته تا او را به ایران تحویل ندهند. در گزارش ال‌موندو آمده است: «‌او در مادرید دستگیر شده است، زیرا ایران وی را به قاچاق انسان متهم کرده و خواهان استرداد وی است».

این رسانه اسپانیایی، اعلام کرده که ساشا سبحانی به طور موقت بازداشت شده بود و هم اکنون هم به طور موقت آزاد است، اما روند بررسی استرداد او به ایران طی هفته‌های آینده آغاز می‌شود.

این در حالیست که ساشا سبحانی با انتشار ویدئویی این خبر را تکذیب کرده است.

ببینید : ساشا سبحانی خبر دستگیری اش را تکذیب کرد

ساشا سبحانی پسر احمد سبحانی سفیر سابق ایران در ونزوئلا و مکزیک است و سالها پیش عکس های لاکچری و متفاوت او در میان دخترانی با پوشش غیرعرف در فرهنگ اسلامی ایرانی خبرساز شد. ساشا تا مقطع لیسانس در رشته مدیریت بازرگانی در یکی از دانشگاه هاي‌ ونزوئلا تحصيل کرده اسـت.

برای اولين بار نام ساشا درسال 1391 با خبر جنجالی قتل در خانه ي پسر وزیر بر سرزبان ها افتاد. گر چه مدتی پس از دستگیری ساشا بـه اتهام قتلی کـه در مهمانی شبانه اي کـه در خانه او بوده اسـت صورت گرفته او از این ماجرا تبرئه شده و آزاد شده اسـت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کد مطلب: ۱۹۱۸۱۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر