مادر بابک خرمدین: شوهرم به دخترم تجاوز کرده و مرا شکنجه می‌داد

مادر بابک خرمدین در یک فایل صوتی مدعی‌شده همسرش در غیاب او به دخترشان، آرزو، تجاوز می‌کرده؛ سال‌ها با خود او رابطه خشن و آمیخته با ترس داشته و او نمی‌توانسته در برابر رفتارهای زناشویی و کارهای شوهرش مقاومتی کند.

یک وب‌سایت فارسی زبان که در حوزه حقوق بشر فعالیت می کند، با انتشار یک فایل صوتی از ایران موسوی، مادر بابک و آرزو خرمدین، اظهارات ماه گذشته یکی از دوستان آرزو را تایید کرد.

فایل صوتی منتسب به ایران موسوی همسر اکبر خرمدین در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

پایگاه خبری سرنا نمی تواند صحت این صحبت ها و انتساب آن به ایران موسوی (مادر بابک و آرزو خرمدین) را تائید کند.

خانم موسوی در این فایل صوتی مدعی‌شده همسرش در غیاب او به دخترشان، آرزو، تجاوز می‌کرده؛ سال‌ها با خود او رابطه خشن و آمیخته با ترس داشته و او نمی‌توانسته در برابر رفتارهای زناشویی و کارهای شوهرش مقاومتی کند.

او همچنین مدعی‌شده که او به زور با همسرش ازدواج کرده‌بود و سال‌ها تحت اجبار با او زندگی کرده حتی پیش می‌آمده که شوهرش در را به روی او قفل کند.

گفتنی است پیش‌تر یکی‌از دوستان آرزو خرمدین، مدعی‌شده بود که از آرزو شنیده که پدرش به او تجاوز می‌کرده که بعدتر آزیتا خرم‌دین (خواهر بابک خرمدین) گفت بابت انتشار این اظهارات از رسانه ها شکایت می کند.

برادر و خواهر خرمدین و فرامرز، همسر دوم آرزو، بنابر اعترافات پدرومادر این خانواده، در طی سال‌ها کشته و مثله شده‌‌‌اند و امسال این دو متهم به قتل پس‌از قتل بابک، بازداشت شدند.

کد مطلب: ۲۱۲۵۶۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت

پیشنهاد سردبیر