ایرج راد رییس هفدهمین مراسم «شب بازیگر» شد

هفدهمین مراسم «شب بازیگر» با ریاست ایرج راد، بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر برگزار می‌شود.

ایرج راد بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر ریاست هفدهمین مراسم «شب بازیگر» را برعهده دارد.

شهره سلطانی دبیر هفدهمین مراسم «شب بازیگر» با اعلام این خبر گفت: در جلسه هماهنگی که با حضور اعضا هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی بازیگران تئاتر برگزار شد، ایرج راد، با رای تمامی اعضا هیات مدیره به عنوان رئیس این دوره از گردهمایی بزرگ بازیگران تئاتر و شب بازیگر انتخاب شد که برای من افتخار بزرگی است.

وی در پایان تصریح کرد: مسلما تجربه مدیریت ایشان و تاکیدهایی که همواره بر شان تئاتر و بازیگران این رشته هنری دارند برای من و همکارانم در برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم راهگشا است.

ایرج راد رییس هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران تئاتر و یکی از بازیگران و کارگردانان شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که بیش از پنج دهه به طور پیوسته در عرصه هنر بازیگری و کارگردانی فعالیت داشته و علاوه بر تدریس در دانشگاه های تهران و نبی اکرم، فعالیت صنفی منسجم خود را از دهه ۷۰ با حضور در هیات موسس خانه سینما، خانه هنرمندان و خانه تئاتر آغاز کرده است.

مراسم «شب بازیگر» و گردهمایی بزرگ خانواده بازیگران تئاتر، پس از وقفه ای دو ساله به دلیل همه‌گیری کرونا، با ریاست ایرج راد و دبیری شهره سلطانی روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۵۹۴۳۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت