امروز در جشنواره تئار فجر چه خبر است؟

امروز و در چهارمین روز از جشنواره تئاتر فجر، ۸ نمایش روی صحنه خواهند رفت.

امروز در جشنواره تئار فجر چه خبر است؟

 امروز اولین روز اجرای نمایش ایرانیان کار رضا صابری، نویسنده و کارگردان شناخته شده تئاتر از مشهد است. این نمایش در تالار وحدت یک اجرا در ساعت ۲۰ خواهد داشت و فردا هم دومین اجرایش را تجربه می کند.

نمایش «داستان اسف‌انگیز یک صعود تبه کارانه» به نویسندگی و کارگردانی غلامحسین دولت آبادی دو اجرا در ساعت‌های ۱۷ و ۲۰ در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر دارد. این نمایش تاریخی است و به تهران اوائل دهه سی می‌پردازد.

«خاکستری» نوشته و کار پریا امینی از شهرکرد نمایش دیگری است که امروز اجرا می‌شود. این نمایش در دو نوبت ۱۸ و سی دقیقه و ۲۰ و سی دقیقه در تالار چهارسو روی صحنه می‌رود.

امروز تالار قشقایی میزبان هیچ نمایشی نیست، ولی تالار در سایه نمایش «نذر عباس» نوشته و کار محمد یزدی از ملارد اجرا در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ اجرا خواهد شد. این نمایش پیش از این هم دی ماه امسال در تالار سایه تئاترشهر به مدت ۱۲ شب اجرا داشته است.

تالار مولوی نیز چهارمین روز جشنواره را با میزبانی نمایش «نقطه صفر مرزی» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا عبادیانی سپری می‌کند؛ نمایشی از شاهرود که در دو نوبت ۱۶ و ۱۹ روی صحنه می‌رود.

تالار دکتر ناظرزاده کرمانی، اما میزبان نمایش «جاودانگی» به نویسندگی اصغر گروسی و کارگردانی محسن جاور است که از یزد در این دوره از جشنواره حضور دارد. این اثر نمایشی در دو نوبت ۱۷ و ۲۰ روی صحنه می‌رود.

تالار استاد سمندریان هم مثل روز دوشنبه، میزبان نمایش «مامور خیابان نود و دو» می‌شود. نمایشی که متن آن را داود فتحعلی بیگی نوشته و میثم زندی کارگردانی آن را عهده‌دار است. این اثر نمایشی که از نوشهر در جشنواره حضور دارد، دو نوبت اجرا در ساعت‌های ۱۸ و ۲۰ و سی دقیقه خواهد داشت؛ و سرانجام اینکه تالار حافظ شاهد اجرای نمایش «گل‌های قرآن» نوشته و کار علی زیستی است که از کرمانشاه در این دوره از جشنواره حضور دارد و در دو نوبت ۱۸ و ۲۰ و سی دقیقه روی صحنه می‌رود.

منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۶۵۳۹۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت