برنامه "یک و بیست" بر آنتن شبکه افق سیما

ویژه برنامه "یک و بیست" به مناسبت ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بر آنتن شبکه افق نقش بست.

دومین فصل از ویژه برنامه تلویزیونی «یک و بیست» به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بر روی آنتن شبکه افق می‌رود. این برنامه با همکاری مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی تولید شده است.

برنامه در هر قسمت میزبان گروه خاصی از هنرمندان و فعالان فرهنگی و اجتماعی خواهد بود تا در گفتگوهایی صریح و صمیمی به بیان ویژگی‌های حادثه بزرگ شهادت سردار سلیمانی در جامعه و انعکاس آن در زندگی مردم ایران بپردازند.

"یک و بیست" یک گفتگوی معمول تلویزیونی نیست و گعده‌ه‌ای دوستانه است از فیلم سازان، مستندسازان، شعرا، هنرمندان تجسمی، بین‌الملل و همشهری‌ها و همرزمان حاج قاسم سلیمانی تا در ایام سالگرد شهادت این سردار شهید از خاطرات این افراد از سردار دل‌ها و همچنین اثراتی که ایشان بر جامعه اسلامی گذاشته‌اند، سخن بگویند.

در بین مهمانان این برنامه اسامی چون: سیاوش سرمدی، کارگردان فیلم منصور، حامد عسکری، شاعر و نویسنده، مجید خسروانجم، کاریکاتوریست، رضا ایرانمنش، بازیگر، مفیدی‌کیا، کارگردان خرده روایت‌ها،  دانش اقبال شاوی، فیلم ساز،  علی محمد مودب، شاعر، احمد بابایی، شاعر و دیگر چهره‌های شاخص به چشم میخورد.

این ویژه برنامه تلویزیونی از امروز (شنبه) ساعت 20 و تکرار آن روز بعد ساعت 12:30 در برابر دیدگان مخاطبین قرار خواهد گرفت.

 

کد مطلب: ۳۵۶۴۴۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت