عیدانه ساترا برای خانواده‌ها در فضای مجازی

ساترا در نوروز ۱۴۰۱، تعدادی از فیلم‌ و سریال‌‌های پرمخاطب در ژانرهای مختلف را در اختیار رسانه‌های دارای مجوز از این سازمان قرار می‌دهد.

 سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر(ساترا)، به‌منظور حمایت از رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در عرضه محتوای مناسب برای خانواده‌ها، در نوروز 1401، تعدادی فیلم‌ و سریال‌ شامل 98 قسمت در ژانرهای مختلف، برگرفته از آثار تولیدی شبکه‌های صدا وسیما، به‌روزترین فیلم‌های سینما و برنامه‌های اختصاصی تلوبیون را در اختیار رسانه‌های دارای مجوز از ساترا قرار می‌دهد.

فیلم‌های سینمایی ایرانی «یدو»، «تک تیرانداز» و «منصور»، دو سریال ایرانی «زیرخاکی 1» و «پایتخت4»، فیلم‌های سینمایی خارجی «ایتاکا» و «من چه کسی هستم» و دو سریال ژانر کودک «بچه رئیس»(فصل3) و «بچه‌محل»(فصل1) اسامی این فیلم و سریال‌ها هستند که در اختیار رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر قرار می‌گیرند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس satra.ir علاوه بر اطلاعات آثار، اسامی رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر شرکت‌کننده در این طرح را نیز مشاهده کنند.

ارائه این بسته‌های محتوایی در مناسبت‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت و در کنار دیگر اقدامات حمایتی باعث رشد و بالندگی صنعت صوت و تصویر فراگیر در کشور خواهند شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: ۳۵۸۳۴۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت