مهدی هاشمی و گلاب آدینه قرار بود بازیگران اصلی خانه سبز باشند!

سریال محبوب «خانه سبز» قرار بود با حضور مهدی هاشمی و گلاب آدینه در نقش های رضا صباحی و عاطفه جلوی دوربین برود، اما پیش از شروع تصویربرداری این ترکیب دستخوش تغییراتی شد و خسرو شکیبایی و مهرانه مهین ترابی جایگزین آنها شدند.

رامبد جوان یکی از مهمانان نوروزی فیلم نیوز در ویژه برنامه «رو بِ رو» بود. او در بخشی از این گفت ‌و گو به روایت اتفاقاتی پرداخت که در زمان پیش تولید سریال «خانه سبز» افتاد. یکی از این اتفاقات تغییراتی است که در ترکیب بازیگران این سریال بوجود می آید. طبق گفته جوان قرار بر این بود که نقش «رضا صباحی» و «عاطفه» را مهدی هاشمی و گلاب آدینه بازی کنند و مهرانه مهین ترابی هم نقش عمه خانواده یعنی خواهر رضا صباحی را برعهده داشت. جلسات دورخوانی هم با حضور آنها انجام شده بود اما بنا به دلایلی پیش از شروع تصویربرداری این همکاری میسر نمی شود.

جوان در این مورد گفت: «بعد از منتفی شدن حضور آقای هاشمی و خانم آدینه ، قرار شد خانم مهین ترابی نقش عاطفه را بازی کند و خانم اکرم محمدی هم برای نقش عمه دعوت به کار شدند. در همین موقع بحث حضور خسرو شکیبایی در سریال مطرح شد. خاطرم هست یک شبی بیژن و مسعود گفتند که ما داریم برای مذاکره می‌رویم خانه «خسرو» که قرارداد ببندیم. اگر بستیم زنگ می زنیم دفتر اطلاع می دهیم. فکر کنم حوالی یک و نیم ، دو شب بود که خیلی خوشحال زنگ زدند و گفتند قرار داد را بستیم.»

سریال « خانه سبز» یکی از محبوب ترین و ماندگارترین سریال های تاریخ تلویزیون است که به کارگردانی مشترک بیژن بیرنگ و مسعود رسام در سال ۱۳۷۵ در گروه فیلم وسریال شبکه دو تولید شد. این سریال نخستین بار در همین سال به شکل هفتگی چهارشنبه ها روی آنتن شبکه دو می رفت. در سریال «خانه سبز» زنده یادان خسرو شکیبایی، نادره خیر آبادی، داریوش اسدزاده همراه با آنتنه فقیه نصیری، رامبد جوان، اکرم محمدی و… بازی داشتند.

photo_2022-04-05_18-11-44

 

منبع: بورس فردا
کد مطلب: ۳۵۸۶۹۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت