باشگاه خبرنگاران جوان منحل نشده است

با حکم رئیس خبرگزاری صدا و سیما محمد حسین باقری به عنوان سرپرست سردبیری ارشد رسانه های نوین منصوب شد.

باشگاه خبرنگاران جوان در اطلاعیه ای اعلام کرد که در پی انتشار تحلیلی در رسانه ها مبنی بر انحلال باشگاه خبرنگاران جوان، به اطلاع می رساند هیچ برنامه و تصمیمی مبنی بر انحلال باشگاه خبرنگاران جوان وجود نداشته و تحلیل فوق مبتنی بر یک برداشت اشتباه از تعیین جایگاه این نهاد رسانه ای در ساختار صداوسیما بوده است.

باشگاه خبرنگاران جوان هم زمان با تعیین رئیس جدید آن ذیل رسانه های نوین خبرگزاری صدا و سیما تعریف شده و نه تنها هیچ وقفه ای در فعالیت حرفه ای آن ایجاد نشده است که فعالیت های فضای مجازی معاونت سیاسی صداوسیما هم به آن واگذار شده است.
 
معاونت سیاسی در مسیر هم افزایی و حذف موازی کاری های غیر ضرور،  فعالیت های فضای مجازی خود را به باشگاه خبرنگاران جوان واگذار کرده است که این بمعنای افزایش کارایی ان در حوزه اطلاع رسانی است. 

باشگاه خبرنگاران جوان هم با برخورداری از نیروهای مستعد، باانگیزه و حرفه ای همانند قبل در چارچوب هم افزایی به افزایش سرعت و گسترش تور خبرگیری صدا و سیما کمک می کند.

بنابراین آنچه به منزله انحلال باشگاه خبرنگاران برداشت شده، خلاف واقعیت و نادرست است.

به گزارش خبرگزاری فارس،  با حکم رئیس خبرگزاری صدا و سیما محمد حسین باقری به عنوان سرپرست سردبیری ارشد رسانه های نوین منصوب شد. 

بر اساس این حکم بهره‌گیری بهینه از سرمایه انسانی باشگاه خبرنگاران جوان  و هم افزایی آن با توان خبرگزاری صدا و سیما و طراحی و حضور فعال در فضای مجازی از وظایف اصلی سرپرست رسانه های نوین خبرگزاری صدا و سیما عنوان شده است.

پیش از این تحریریه شبکه خبر نیز در تحریریه خبرگزاری صداوسیما ادغام شده بود.

گفتنی است روزنامه جام جم و کانال خبرگزاری صداوسیما خبر انحلال باشگاه خبرنگاران را منتشر کرده بودند.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۰۷۵۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت