تصویربرداری سریال «آزادی مشروط» تمام شد/ به پرستاری و بازیگری عشق می‌ورزیدم

مریم کاویانی از اتمام تصویربرداری سریال «آزادی مشروط» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مسعود ده‌نمکی خبر داد. او گفت: در این سریال نقش یک سوپروایزر در روزهای کرونا را بازی می‌کنم.

 مریم کاویانی مهمان برنامه شب گذشته «شب فیروزه‌ای» بود که از شبکه 5 سیما پخش می‌شد. این برنامه به مناسبت روز پزشک روی آنتن رفت و به همین دلیل از مریم کاویانی و علیرضا شهاب که پرستار و پزشک هستند، دعوت شده بود. 

کاویانی در پاسخ به سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه پرستاری سخت‌تر است یا بازیگری، گفت: اگر عاشق کارتان باشید. هیچ کدامش سخت نیست؛ فکر می‌کنم عشق ‌می‌تواند حلال همه مشکلات باشد. من هم به پرستاری و هم به بازیگری عشق می‌ورزیدم. نمی‌توان با زبان از آنان تقدیر کرد؛ چرا که در همین روزهای کرونا واقعا اتفاقات سختی را پشت سر گذاشتند. به نظرم باید برای تک‌تک شان دعا کرد و دستشان را بوسید. 

وی با اشاره به اتمام تصویربرداری سریال «آزادی مشروط» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی گفت: همانطور که می‌دانید تصویربرداری سریال «آزادی مشروط» تمام شد من و در آنجا نقش یک سوپروایزر در روزهای کرونا را بازی می‌کردم. برای اینکه شرایط را به آن روزهای کرونا نزدیک کنیم مجبور بودیم لباس‌های مخصوص به تن کنیم. هر روز یک نفر را به دلیل گرما و شرایط سخت بازی در آن لباس‌ها از دست می‌دادیم و زیر سرم می‌رفت. 

وی ادامه داد: با خودم فکر می‌کردم که پرستاران و کادر درمانی ما چگونه توانستند در شرایط جدی این سختی را تحمل کنند. فراموش نکنید که ما وقت داشتیم ماسک و لباس‌ را دربیاوریم و دقایقی استراحت کنیم اما کادر درمان همین فرصت را هم نداشتند. 

این بازیگر سینما و تلویزیون در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن تاکید بر لزوم رفع دغدغه‌های مالی پرستاران و کادر درمان گفت: پرستار نباید وقتی وارد بخش می‌شود، درگیر دغدغه‌های بیرونی زندگی‌اش باشد. او باید این قدر آرامش داشته باشد تا بتواند این آرامش را به بیمارانش منتقل کند.

علیرضا شهاب که خواننده این قسمت از شب فیروزه‌ای بود و پزشک نیز هست، ضمن تقدیر از همکاران خود در زمان همه‌گیری کرونا گفت: شما از همه کسانی یاد کردید که در زمان همه‌گیری ویروس کرونا سختی‌های زیادی کشیدند. با این حال، یک حلقه مفقودی وجود دارد که کمتر بدان اشاره شده و آنهم تدارکات کادر درمان است. از کسانی که واکسن می‌زدند تا کسانی که مسئول اکسیژن بودند. باید از همکاران در بخش سی‌تی‌اسکن یاد کنم که همه بیماران به آنجا می‌رفتند. 

«شب فیروزه‌ای» به تهیه‌کنندگی غلامرضا حیدری از دوشنبه تا جمعه ساعت 21 از شبکه پنج پخش می‌شود. سری جدید این برنامه با اجرای سید مرتضی حسینی روی آنتن می‌رود. 

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۲۰۸۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت