۴۲ سالی که با یک برنامه رادیویی سپری شد/ همه شخصیت‌ها با یک صدا

اصغر سمسارزاده هنرمند پیشکسوت رادیو به همکاری ۴۲ ساله خود با برنامه «صبح جمعه با شما» اشاره کرد.

۴۲ سالی که با یک برنامه رادیویی سپری شد/ همه شخصیت‌ها با یک صدا

گلچین برنامه‌های «صبح جمعه با شما» هر شب از رادیو صبا در قالب برنامه «خط خاطره» پخش می‌شود. «صبح جمعه با شما» برنامه‌ای است که متولدین دهه‌های پنجاه، شصت و هفتاد از آن خاطره زیادی دارند. این جنگ صبحگاهی، سال‌های متوالی در بین شنوندگان به‌عنوان مرجعی شناخته می‌شد که با لبخند و شوخی حرف دل مردم را از طریق امواج رادیو به گوش مسئولان می‌رساند.

بازپخش این جنگ رادیویی با عنوان برنامه «خط خاطره» در رادیو صبا تنظیم و هر شب ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

اصغر سمسارزاده بازیگر پیشکسوت و هنرمند رادیو درباره شروع همکاری خود با رادیو و برنامه «صبح جمعه با شما»  بیان کرد: بعد از انقلاب به دعوت فرهنگ جولایی به مجموعه بازیگران «صبح جمعه با شما» اضافه شدم و از آن زمان تا به امروز حدود ۴۲ سال است که بازیگر شخصیت‌های مختلف این برنامه هستم.

سمسارزاده درباره بازیگری نقش‌های مختلف در این مجموعه تصریح کرد: من تنها بازیگری هستم که با یک صدا شخصیت‌های مختلفی را بازی می‌کنم. نقش اصغر در آیتم خانوادگی «اصغر و شوکت»، «آقای منقاشیان» و «آقای دکتر» نقش‌های است که من با فضاهای مختلف بازی می‌کنم که خدا را شکر مردم نیز آن را پذیرفته‌اند.

این هنرمند درباره جنگ «صبح جمعه با شما» گفت: به نظر من ارتباط متقابل برای بهتر شدن عملکرد یک مجموعه لازم و ضروری است این برنامه هم به عنوان پل ارتباطی برقرارکننده ارتباط متقابل بین مردم و مسئولین است. این برنامه تلاش می‌کند در فضای شاد همراه با لبخند و شوخی با مسائل روز صدای مردم را به گوشه مسئولین و دولتمردان برساند و پیگیر مطالبات و درخواست‌های مردم باشد.

وی افزود: در این برنامه گاهی چندین مسئله از دغدغه‌های مردم عنوان می‌شود که شاید در آخر یکی از آنها مفید باشد یا به خروجی برسد که این برای همه عوامل برنامه بسیار مسرت بخش است.

بازیگر پیشکسوت «صبح جمعه با شما» گفت: این برنامه به دنبال حال خوب مردم است، گاهی با نشان دادن یک لبخند به لبشان یا بازگو کردن حرف دلشان و امیدوارم این برنامه بتواند صدای مردم را به گوش مخاطبانشان برساند. «صبح جمعه با شما» با خنده‌های شوخی و جدی به مسئولین و دولتمردان یادآوری می‌کند که برای خدمت به مردم آمده‌اند و با کنایه وظایف آنها را یادآوری می‌کند.

سمسارزاده در پایان درباره بازپخش گلچین برنامه «صبح جمعه با شما» در رادیو صبا گفت: رادیو صبا با توجه به اینکه در رسانه به عنوان یک مرجع طنز شناخته می‌شود مناسب‌ترین شبکه برای بازپخش گلچین این جنگ رادیویی است، همانطور که گفتم تمام مجموعه «صبح جمعه با شما» دنبال حال خوب مردم هستند، امیدوارم بازپخش این برنامه خاطره‌انگیز در «رادیو صبا» بهانه‌ای برای شادی و لبخند شنوندگان باشد.

«رادیو صبا» روی موج اف ام ردیف ۱۰۵.۵ مگاهرتز قابل دریافت است.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۳۳۳۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت