تغییر در شبکه نسیم/ شهروند مافیا، کودک شو و ۲ برنامه طنز

شبکه نسیم در هفته جاری همزمان با جشن نیمه شعبان تعدادی از برنامه‌هایش را تغییر می‌دهد.

تغییر در شبکه نسیم/ شهروند مافیا، کودک شو و ۲ برنامه طنز

جدول پخش شبکه نسیم در هفته جاری همزمان با میلاد حضرت قائم (عج) دست‌خوش تغییر شده و برنامه‌های جدیدی مثل سری جدید «کودک شو» و «کافی شات» به آن افزوده شده و «نسیم آوا»، «جورچین» و ... به صورت ویژه پخش می شوند.

سری پنجم و جدید «کودک شو» به تهیه‌کنندگی رضا نصیری با اجرای پژمان بازغی به مناسبت جشن نیمه شعبان سه شنبه، ۱۶اسفند ماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه پخش خود را آغاز می کند.

مسابقه «کودک شو» تعامل بین کودکان وخانواده هایشان را به تصویر می‌کشد که با آیتم های جدید و متنوع این هفته روزهای سه شنبه تا جمعه از این شبکه پخش شده و از هفته بعد از آن در سه روز پایانی هفته پخش خود را ادامه خواهد داد.

همچین پخش «شهروند و مافیا» از دیگر برنامه‌های شبکه نسیم از هفته پیش روست که به روزهای شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه تغییر یافته که پس از آن از هفته بعد، چهار روز در هفته و از شنبه تا سه شنبه پخش می شود.

«نسیم آوا» با اجرای محمدرضا محبی با پخش موسیقی جذاب هنرمندان محبوب کشورمان سه شنبه، در شب نیمه شعبان و پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

«جورچین» به تهیه کنندگی محمد تاجیک و کارگردانی یزدان فتوحی با رویکرد جدید در قالب طنز و روایت شیرین دهه ۶۰ با استفاده از بازیگران حوزه طنز در کنار استعدادهای جدید سه شنبه تا جمعه ساعت ۲۰ پخش می شود.

برنامه طنز «کافی شات» با ساختار اجتماعی که در هر قسمت به موضوعات طنز اجتماعی و مسایل روز جامعه می پردازد، روزهای فرد ساعت ۱۹ به روی آنتن می رود.

همچین دیگر برنامه‌های شبکه نسیم از جمله «خانه جلال» روزهای زوج ساعت ۱۹ از این به بعد شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۰، «قندون» روزهای فرد و «بی سیم» روزهای زوج ساعت ۲۰ در هفته جاری پخش خود را ادامه خواهند داد.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۶۲۳۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت