عکس/ روناک و شیرین نون. خ در خارج از دنیای تلویزیون!

صهبا شرافتی و ندا قاسمی بازیگران نقش روناک و شیرین در سریال محبوب نون. خ هستند.

عکس/ روناک و شیرین نون. خ در خارج از دنیای تلویزیون!

در ادامه تصاویری از این دو شخصیت محبوب سریال نون. خ را در زندگی واقعی مشاهده می‌کنید.

 

«نون خ ۴» و پخش در روزهای نوروز

فصل چهارم از مجموعه «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی از اول فروردین ماه ۱۴۰۲ به روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود. در آستانه پخش این مجموعه طنز، ویدئویی به عنوان تیزر رسمی منتشر شده است.

 

روناک و شیرین نون. خ در خارج از دنیای تلویزیون خیلی فرق دارند.

 

سریال «نون خ ۴» برای پخش نوروزی از آنتن شبکه یک سیما آماده شده است و با توجه به تقارن نوروز با ایام رمضان، پخش این سریال همچنان ادامه خواهد داشت.

 
 

روناک و شیرین نون. خ در خارج از دنیای تلویزیون خیلی فرق دارند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: «پس از یورش گله گرگ‌ها به روستا و تارو مار شدن گاو و گوسفندان روستاییان، زندگی اهالی با چالش جدیدی مواجه می‌شود.

بزرگان ده تلاش می‌کنند با شکار گرگ‌ها اوضاع را به حالت عادی برگردانند، اما هر بار به دلایلی موفق نمی‌شوند. به اجبار یکی از شکارچیان ده بالا را استخدام می‌کنند.

در ادامه آنچه باعث شعله‌ور شدن اختلافات قدیمی بین دو روستا شده، اهالی روستای نورالدین را برای خروج از رکود اقتصادی، جمعیتی و جبران عقب‌ماندگی از ده بالا به تکاپو می‌اندازد و ماجراهای ریز و درشتی را رقم می‌زند.»

حمیدرضا آذرنگ، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، سیدعلی صالحی، ندا قاسمی، صهبا شرافتی، هدیه بازوند، نسرین مرادی، پاشا جمالی، سیروس میمنت، امیرسهیلی، سیدحسین موسوی، رضا رشیدی، سیروس سپهری، ماشالله وروائی، علی اخوان مطلق و هومن حاجی‌عبدالهی از بازیگران فصل چهارم «نون خ» هستند.

منبع: وقت صبح
کد مطلب: ۳۶۶۷۴۷
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت